Мюзикл «Sugar, або В джазі тільки дівчата» відкрив VINNYTSIA JAZZFEST-2018

24.09.2018

21 вересня Національна оперети України завітала у Вінницю на джазовий фестиваль VINNYTSIA JAZZFEST-2018.

Вистава «Sugar, або В джазі тільки дівчата» у постановці н. а. України Богдана Струтинського – одна з кращих робіт Національної оперети України. Мюзикл поставлений за кіносценарієм світового шедевру кінематографа – стрічки «Some Like It Hot» з Мерилін Монро, Тоні Кертісом і Джеком Леммоном, що здобула «Оскар», три «Золоті глобуси» і звання найкращої комедії усіх часів від Американського кіноінституту.

42345148_2114181792166709_8638500901067161600_n

У Вінниці мюзикл «В джазі тільки дівчата» прозвучав вперше! Національна оперета вперше за роки незалежності України приїхала з гастролями у Вінницю. Виїзд за межі Києва з цією постановкою для Національної оперети також буде першим. Їхати з гастролями такої потужної постановки украй непросто: у виставі задіяні 118 артистів, масштабні декорації — загальною вагою 20 тонн! Але ми це зробили!

42287606_1814756105239906_6489940268542853120_n

Організатори VINNYTSIA JAZZFEST-2018 вперше поєднали театр і музику на фестивалі, а успіх реалізації ідеї з Національною оперетою навіть перевершив всі сподівання.

Про це із захватом писали на сторінках вінницьких новин. Кілька цитат:

 

«Можливо вам вже знайома ця історія за шедевром світового кінематографу – «Some Like It Hot», де грає неперевершена Мерилін Монро, а також Тоні Кертіс і Джек Леммон і ви подумаєте, а що ж такого незвичайного можна побачити у цьому мюзиклі? Хіба можна перевершити гру самої Мерилін? Можливо і ні. Але запевняємо, що понад півсотні артистів, яскраві наряди, живий оркестр, постійна зміна декорацій і чудові жарти, зробили цю вже культову історію про двох друзів-музикантів, Джо-Джозефіну та Джеррі-Дафну і красуню Душечку, не менш цікавою».

Михайло Курдюков, 20minut.ua

 

«У виставі багато креативних режисерських рішень, соковитого гумору і сценографічних новацій. Зокрема, проводиться паралель між нинішніми непростими часами і Великою депресією в США, на тлі якої, нагадаємо, і розгортаються всі події культової комедійно-романтичної історії про кохання, дружбу, творчість, гроші, жагу до життя, талановитих людей і силу волі».

Валентина Кирильчук, 20minut.ua

 

«Мюзикл зірвав овації у залі вінницького театру ім. Садовського. Протягом декількох хвилин глядачі аплодували стоячи та вигукували “Браво!”».

Дар’я Гоц, vezha.vn.ua

 

«Після такого спектаклю вінничани готові були віддати всі гроші Палаццо (Максим Булгаков -ред.), стали трошки наївними як Душечка (Ольга Федоренко — ред.) та вже забронювали собі квитки до Флориди, але тільки в 6-му купе».

Андрій Оленін, vlasno.info

 

«Всю виставу зал сміявся, насолоджувався музикою, аплодував, і пускав сльози в особливо зворушливих моментах. Актори Національної Оперети подарували вінничанам неповторні враження, за що заслужили довгі овації та крики «браво!»».

Олександр Сашньов, vinnitsaok.com.ua

 

Дякуємо за щирий прийом VINNYTSIA JAZZFEST і до нових зустрічей!