Легендарний мюзикл «Чикаго» на головній сцені Національної оперети України

26.04.2024

????????????????????????????????????

19, 20, 21 квітня – три дні поспіль в Національній опереті України гучно відлунала прем’єра легендарного мюзиклу «Чикаго» Джона Кандера.

Це неймовірна історія про скандали, гріхи, корупцію та славу в поєднанні з пристрастю та коханням. Водночас, це професійний синтез вокалу, хореографії та акторської майстерності.

«Чикаго» є одним з найвідоміших американських мюзиклів. У його основі — театральна п’єса Морін Даллас Воткінс «Чикаго» (1926), яка адаптувала у своєму творі огляди кримінальних справ, що сталися в американському Чикаго протягом 1924 року. Виставу адаптували для Бродвею у 1975 році, саме тоді відбулася знаменита прем’єра, що була номінована на декілька премій «Тоні». І хоча вистава не здобула жодної, одразу стала популярною серед авдиторії. У 2002 році «Чикаго» було екранізовано Робом Маршаллом, а головні ролі зіграли Рене Зеллвегер, Кетрін Зета-Джонс та Річард Гір. Стрічка була номінована на «Оскар» у тринадцяти категоріях, у шести з них перемогла.

Богдан Струтинський, генеральний директор-художній керівник театру, режисер-постановник:

«Вважаю, це одна з найцікавіших картин, де зміксовані театр, хроніка і мюзикл водночас. У «Чикаго» йдеться про отримання своєї свободи та здійснення мрії. З музичної точки зору, це один з найскладніших проєктів, який коли-небудь був на сцені театру оперети. В музиці дуже багато ритміки, джазу, перкусії. Також у мюзиклі є хорові ансамблі. Вони не просто співають, а роблять оцінку, підкреслюють другий план думок головний героїв, проживають ситуації.

 Наступні покази – 20, 21 квітня, 23, 24 травня, 26, 27 червня