Концерт «Закохана душа» вперше презентували на сцені «Театр у фоє»

26.02.2021

Превю (1)

Вчора, 25 лютого, на сцені Національної оперети України «Театр у фоє» вперше презентували концерт «Закохана душа». Унікальний голос з.а. України Тамари Ходакової в тандемі з виконавською майстерністю з.а. України Анни Поліщук (фортепіано) подарували гостям незабутні приємні враження.

«Усі людські переживання відображаються у нашій душі і, коли не вистачає слів, щоб висловити свої емоції, допомагає музика. Вона лікує, заспокоює, допомагає.  Саме тому програма концерту була просякнута душевністю. Публіка нас зустрічала у затишній камерній атмосфері, було дуже тепло і по-домашньому.  Нам щедро дарували овації, а ми у свою чергу, працювали на повну віддачу, дарували чудову музику. І найголовніше – зрозуміли, що глядачі дуже спраглі до формату і контексту, який ми їм запропонували», – зазначає з. а. України Тамара Ходакова.

Після концерту своїми емоціями поділилася також з.а. України Анна Поліщук. Вона зазначила, що дуже тепла і відкрита публіка з першої появи на сцені дала їй таку неймовірну енергію, що душа розкрилася і музика понесла на крилах.

«Дякую всій команді, яка працювала з нами над цією програмою – творчим та технічним працівникам, які допомогли створити це свято. Дуже важливо, коли ти, як митець, творча особистість, працюєш у вільному режимі, це дає багато нових можливостей для реалізації якісного концерту. Тепер це буде один з моїх улюблених проєктів! Загалом, дуже люблю камерні концерти, де можна відчути подих глядача у контактувати з ним на енергетичному рівні», — повідомила Анна.

У концертній програмі «Закохана душа» прозвучали сингли з репертуару Лари Фабіан, музика Астора П’яццолли, пісні з мюзиклів Джорджа Гершвіна, Леонарда Бернстайна, Джона Кандера, Коула Портера. Композиції цього вечора звучали англійською, французькою та німецькою мовами.

Вокал та фортепіано гармонійно доповнювали звуки скрипки та віолончелі, а також пластичні рішення у виконанні солістів балету.