Конкурс малюнків від Національної оперети України та UWCF

01.06.2021

Афіша1 - конкурс малюнків

Київський національний академічний театр оперети та Благодійний фонд «Об’єднання світових культур» / United World Cultures Foundation оголошують Всеукраїнський конкурс малюнків «Троїцький народний дім – Театр Садовського – Національна оперета України. Історія і сучасність» серед юних художників-аматорів та підлітків, молоді – професійних художників.

Літо — пора відпочинку, яскравих відкриттів та нових можливостей! Дорогі друзі, наш міжнародий музичний фестиваль O-Fest 2021, що відбудеться 26 та 27 червня у Києві та Бучі цього року стане майданчиком Всеукраїнського конкурсу малюнків «ТРОЇЦЬКИЙ НАРОДНИЙ ДІМ-ТЕАТР САДОВСЬКОГО-НАЦІОНАЛЬНА ОПЕРЕТА УКРАЇНИ. ІСТОРІЯ ТА СУЧАСНІСТЬ» організованого Київський театр оперети1 спільно з United World Cultures Foundation / UWCF

У конкурсі можуть взяти участь діти – художники-аматори віком від 6 до 18 років чи підлітки, молодь, які навчаються в художніх закладах освіти, віком від 14 до 22 років.

Малюнки, тематично пов’язані з КИЇВСЬКИМ НАЦІОНАЛЬНИМ АКАДЕМІЧНИМ ТЕАТРОМ ОПЕРЕТИ можуть бути виконані у класичному форматі, у вигляді міні-коміксу чи «мему» (гумористичні зображення, в яких знакові елементи співіснують з текстовими елементами). Референси (фотографії) на запропоновану тему містяться у Додатку 1 до «Положення про Конкурс».

ПОЛОЖЕННЯ КОНКУРСУ:

Посилання на Google drive

Конкурсну роботу (відскановану чи сфотографовану, у форматі JPEG) разом із заявкою (із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові конкурсанта, дати народження, контактного телефону, електронної адреси, місця проживання, контактної інформації законних представників ( для неповнолітніх конкурсантів), назви конкурсної роботи, навчального закладу (для конкурсантів-професіоналів) та категорії та вікової групи, короткого опису зображеного на малюнку (1-2 речення)) подається до Організаційного комітету, шляхом направлення відповідного листа на електрону адресу uwcfua@gmail.com (обов’язково зазначити в темі листа – «Конкурс. Національна оперета»).

З метою участі малюнку у виставці робіт конкурсанти поштою надсилають оригінал малюнку не пізніше 14 червня 2021 року за адресою, вказаною у Положенях конкурсу.

Малюнки учасників конкурсу будуть демонструватися на локаціях проєкту на O-Fest 2021 у Києві та Бучі 26 та 27 червня. Переможців конкурсу чекає участь у фестивальних подіях, урочиста церемонія нагородження у Бучанському міському парку, призи від організаторів та партнерів конкурсу.

ДЕТАЛЬНІ УМОВИ УЧАСТІ У КОНКУРСІ МІСТЯТЬСЯ У ПОЛОЖЕННІ ПРО КОНКУРС.

Конкурс відбувається за підтримки Міністерства юстиції України, Київського національного університету будівництва і архітектури, Творчого центру «ARTOS», Благодійного фонду «З теплом у серці» та Українського координаційного центру з підвищення правової освіти населення; інформаційний партнер – UA:Перший Суспільна студія.