91998 року отримав диплом з відзнакою Черкаського державного музичного училища імені С. Гулака-Артемовського, де навчався за класом баяна і диригування. Далі було навчання в Національній музичній академії України ім. П. І.Чайковського (кафедра оперно-симфонічного диригування).

Працював на посаді художнього керівника і головного диригента Київського молодіжного оркестру і хору. Був головним диригентом Херсонського філармонійного камерного оркестру, диригентом академічного симфонічного оркестру Дніпропетровської обласної філармонії, оперної студії при Національній музичній академії ім. П. І. Чайковського.

Гастролював у Великобританії, Німеччині, Голландії, Польщі, США, Росії та інших країнах. Серед найвідоміших постановок: балет «Ромео і Джульєтта» Сергія Прокоф’єва в місті Орландо (Флорида, США) 2008 року спільно з «Russian ballet», комічна опера «Джанні Скіккі» Джакомо Пуччіні того ж року в Національній музичній академії, опери «Розумниця» Карла Орфа та «Фауст» Гуно 2009 року в рідній Академії.

У Київському національному академічному театрі оперети з 2010 р. Диригент-постановник вистав Національної оперети: «Бал у Савойї» П. Абрахама та «Кармен-сюїта» Ж. Бізе, диригує у виставах: «Циганський барон» Й. Штрауса, «Ключ на бруківці, або Пригоди весільної ночі» Ж. Оффенбаха та у численних концертних програмах театру.

Є лауреатом Першої премії на ІІ Міжнародному конкурсі диригентів імені Стефана Турчака, 2010 р.