ВІТАЛІЙ ІВАНОВ

Освіта: закінчив Мелітопольський державний педагогічний університет ім. Б. Хмельницького, факультет мистецтв та художньої освіти. В 2014 році одержав диплом магістра Харківського національного університету мистецтв ім. І.П.Котляревського, кваліфікація – магістр музичного мистецтва, оперний та концертний співак, викладач.Дипломант та лауреат Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів:
Лауреат конкурсу вокалістів «Doua Inimi Gemene», Кишинів, Республіка Молдова;
І премія на VII Всеукраїнському конкурсі солистів-вокалістів ім. О. Петрусенко;
Лауреат Міжнародного конкурсу вокалістів «New Opera Talent», м.Рієті, Італія;
Дипломант Міжнародного конкурсу ім.М.Магомаєва, м. Трускавець, Україна;
2014 – 2017 рр. артист Харківського Національного академічного театру опери та балету ім.М.Лисенка. В складі трупи театру брав участь у Міжнародній гастрольній діяльності країнами Європи: Бельгія, Польща, Німеччина, Нідерланди та Іспанія.
В травні 2018 р. – прем’єра сольної програми світових хітів «12 історія про кохання» на сцені Харківської обласної філармонії;
З лютого 2019р. – соліст Харківського обласного театру музичної комедії;
З 1 лютого 2020 року артист-вокаліст Київського національного академічного театру оперети. Є постійним учасником концертів та вистав: «Музика сердець», «Від серця до серця», «Різдвяні зустрічі», «Ах, цей Оффенбах», «Кавова кантата» Й. С. Баха та інших заходів та проєктів театру оперети.