Фестивальний рух як засіб міжнародної співпраці. Круглий стіл

07.06.2018

Фестивальний рухМіжнародні фестивалі, в тому числі й театральні, є невід’ємною складовою культурного процесу в усьому світі та дієвим засобом культурної дипломатії. Будь-який міжнародний фестиваль є можливістю познайомити світ з Україною, її культурою та мистецтвом.

За круглим столом в рамках Міжнародного музичного фестивалю «О-Фест» зберуться разом керівники найвідоміших українських театральних та міждисциплінарних фестивалів для ознайомлення з провідними тенденціями фестивального руху в сучасній українській та світовій культурі, обговорення ключових проблем та викликів в організації фестивалів і можливостей для популяризації театральних фестивалів в Україні та світі.

Головна мета заходу – популяризація театрально-фестивального руху як засобу міжнародної співпраці та чинника сталого розвитку регіонів, визначення провідних тенденцій та стимулювання розвитку вітчизняного фестивального руху, формування та зміцнення єдиного загальноукраїнського театрально-фестивального середовища.

Участь у круглому столі «Фестивальний рух як засіб міжнародної співпраці» можна взяти за попередньою реєстрацією: перейти до реєстрації.
Реєстрацію відкрито до 24:00 09.06.18

Круглий стіл «Фестивальний рух як засіб міжнародної співпраці» відбудеться у Київському національному академічному театрі оперети, за адресою: м. Київ, вул. Велика Васильківська 53/3, кім. 218.