Загрузка Події

« Всі Події

Мероприятие Navigation

«Прем’єра. Бродвейська історія»
8 травня
18:00 - 19:00
Купити/забронювати

Мелодраматична комедія «Прем’єра. Бродвейська історія» – це постановка за п’єсою Джона Кромвелла «Прем’єра». У центрі сюжету – реальна історія життя відомої «зірки» Бродвею 30-40-х років минулого століття – Лоретти Тейлор. Актриса була улюбленицею провідного американського драматурга Тенессі Вільямса, вона зіграла у всіх його ранніх п’єсах, особливо підкоривши драматурга в ролі Аманди в «Скляному звіринці».

У творі Джона Кромвелла героїню звати Фанні Елліс. Її доля дуже схожа на долі багатьох американських «зірок». У зеніті слави вона почала надмірно вживати алкоголь і занапастила свою кар’єру. Особисте життя додавало «шрамів на душі». Єдина підтримка – Хеккі – служниця, костюмер і багаторічна подруга Фанні. Після майже десятирічної паузи,  всіма забуту акторку заради сенсації запросили в один з театрів офф-Бродвею зіграти одну з її найуспішніших ролей молодості – Ірину Аркадіну у виставі «Чайка».

Повернення Фанні Елліс на сцену після великої перерви широко висвітлювалося в пресі. Втім американські продюсери вважали, що для справжньої сенсації необхідний скандал, а для цього гарні всі засоби: плітки, шантаж … За пів години до прем’єри «Чайки»  у гримерці акторки з’являється пляшка бренді від «палкого шанувальника». Чи піддасться Фанні спокусі, щоб погасити хвилювання перед виходом на сцену? Або ж вона самостійно поборе страх і зробить усе можливе, аби повернутися гідно на сцену як Жінка-Актриса після шаленого падіння? Про це – дізнаємося у виставі.

Постановочна група:

Режисер, художник-постановник – н.а. України Олександр Білозуб

Пластичне рішення — з.а.України Вадим Прокопенко

Світлове рішення — Руслан Долинич

Звукорежисер — Тарас Райко

Дійові особи та виконавці:

Фанні Елліс — н.а. України Валентина Донченко-Бутковська, н.а. України Ірина Лапіна

Хеккі — з.а. України Ірина Беспалова-Примак, Катерина Кобієва

Проєкт реалізовано за підтримки Національної спілки театральних діячів України.

Подробности

Дата:
8 травня
Время:
18:00 - 19:00
Мероприятие Category:
Веб-сайт:
https://widget.mticket.com.ua/widget213site3/widget/event/100163570