Загрузка Події

« Всі Події

«Георг Отс»
28 березня
18:00 - 19:00
Купити/забронювати

Моновистава на 1 дію

Це вистава-спогад про видатного, але нині майже забутого, оперного співака – Георга Отса в оригінальній інтерпретації режисера-постановника Олександра Білозуба і соліста Національної оперети, автора тексту – Дмитра Шарабуріна.

Георг Отс мав заворожуючий ліричний баритон і з легкістю та майстерністю виконував як естрадні хіти, так і складні оперні арії. Кумиром мільйонів і живою легендою його зробила роль містера Ікс у екранізації оперети Імре Кальмана  «Принцеса цирку». У 50-70-х роках минулого століття його платівки були майже у кожній родині.

«Коли ми ставимо стару вінілову платівку, то крізь шум і тріскіт до нас доносяться голоси великих людей із далекого минулого. На сцені оперети ми спробуємо відтворити цю унікальну ретро-атмосферу, повернути Георга Отса сучасності і покажемо невідомі сцени з його життя», – розповідає Олександр Білозуб.

У репертуарі Отса були партії із найкращих оперет, які сьогодні йдуть у театрах по всьому світу, зокрема і в Національній опереті України – «Циганський барон» Й. Штрауса, «Весела вдова» Ф. Легара, «Графиня Маріца» І.Кальмана, «Цілуй мене, Кет!» К.Портера.

«Це вистава-реставрація, дань пам’яті видатному співакові, тому прозвучать його найвідоміші арії, оперети і пісні у виконанні талановитого вокаліста Дмитра Шарабуріна», – підсумовує постановник.

Постановочна група:

Режисер-постановник, сценограф,

художник з костюмів та автор сценарію — н.а. України Сергій Білозуб

Музичний керівник — з.д.м. України Сергій Дідок

Художник по світлу — Руслан Долинич

Помічний режисера — Каріна Бірюкова

Дійові особи:

Виконавець — з.а. України Дмитро Шарабурін

Подробности

Дата:
28 березня
Время:
18:00 - 19:00
Мероприятие Category:
Веб-сайт:
https://widget.mticket.com.ua/widget213site3/widget/event/100162044