Сергей Дидок

За період навчання в музичній академії брав активну участь у концертному житті навчального закладу. Виступав з оркестром кафедри із творами В. Моцарта, М. Глінки, Л. Бетховена, Дж. Верді, С. Франка, Д. Шостаковича тощо.  Диригував оркестром оперної студії академії ім. П.І. Чайковського в опері С. Рахманінова «Алеко» (дипломна робота). Інструментував твори для українського оркестру народних інструментів, які увійшли до фонду національного радіо.

У 2006р. за оригінальну інтерпретацію творів Б. Бартока та Л. Бетховена на І Міжнародному конкурсі диригентів ім. С. Турчака був відзначений як молодий і перспективний диригент спеціальним призом «Надія».

З 2008-2010рр. очолював Камерний оркестр військово-музичного центру Сухопутних військ Збройних сил України.

З 2005 р. викладає у Київському національному університету культури і мистецтв дисципліни диригентського циклу: «Оркестрові стилі», «Диригування», «Оркестровий клас», «Історія розвитку диригентського мистецтва».

Сергій Дідок є автором віршів для концертних номерів Національної оперети, а також співавтором перекладу україномовного лібрето мюзиклу «Труффальдіно із Бергамо» О. Колкера.

В репертуарі: «Труффальдіно із Бергамо» О. Колкера, «За двома зайцями» В. Ільїна, В. Лукашова, «Весела вдова» Ф. Легара, «Кицькин дім» П. Вальдгарда.