Б.Струтинський зустрівся з майбутніми журналістами

25.07.2016

Художній керівник Національної оперети, н.а. України Богдан Струтинський сьогодні вдень зустрівся зі слухачами Літньої школи журналістики, створеної за ініціативою газети «День».
Серед них студенти провідних українських вишів — університету ім.Шевченка, Києво-Могилянської академії, Одеського університету ім.Мечнікова, Львівського університету ім.Франка, Острозької академії. Талановита та допитлива молодь поставила багато влучних і цікавих запитань художньому керівнику одного з кращих театрів країни та отримала вичерпні, глибокі відповіді.
Про те, чому сьогодні культура — «не формат», про те, що варто ставити в театрі, аби бути цікавим глядачевіі, про законодавчу базу та державну політику, про велику об’єднуючу силу культури та мистецтва юні журналясти дізналися із бесіди з Богданом Струтинським.

«На сьогодні глядач більш тяжіє до жанру мюзиклу. Тому ми поставили для себе надзадачу – відкривати нові музичні імена для України, нову музику», — сказав Б.Струтинський відповідаючи на питання майбутньої журналістки.

Він додав, що право на постановку сучасних популярних в світі мюзиклів, таких наприклад, як «Notre Dame de Pari» коштує надто дорого. В Київському театрі оперети сьогодні в репертуарі є мюзикли із всесвітньовідомими іменами. Сьогодні, театр веде перемовини про постановку нових творів.

Спілкування було щирим та емоційним. Насамкінець, всі запевнили, що квитки на вересневі вистави вже придбали та збираються відвідати театр!

Фото: Артем Сліпачук