Сергій Авдєєв - народний артист УкраїниУ Київському національному академічному театрі оперети працює з 2002 року. Один з найяскравіших солістів театру.

За роки роботи в Національній опереті України Сергій Авдєєв розкрив себе як талановитий і високопрофесійний актор, створивши цілу галерею яскравих сценічних образів, яким завжди надавав виразної й завершеної сценічної форми. Був задіяний в оперетах «Баядера» та «Маріца» І. Кальмана.

Виконує головні партії у виставах діючого репертуару: «Сільва» І. Кальмана (Едвін), «Містер Ікс» І. Кальмана (Містер Ікс), «Весела вдова» Ф. Легара (Граф Данило), «Летюча миша» Й. Штрауса  (Генріх), «Бал у Савойї» П. Абрахама (Арістід Стенвуд), «Циганський барон» Й. Штрауса (Сандор Барінкай), «Цілуй мене, Кет!» К. Портера (Фред Грехем, Петруччо), «Труффальдіно із Бергамо» О. Колкера (Флоріндо). Постійно бере участь у численних концертних програмах з класичним і сучасним репертуаром – номери за участю Сергія Авдєєва завжди очікувані та користуються незмінною глядацькою зацікавленістю.

Дипломант міжнародного конкурсу в Італії.

Нагороджений Грамотою Верховної Ради України та відзнакою Міністерства культури і туризму України «За досягнення в розвитку культури і мистецтва».