«Сорочинський ярмарок» їде до Чернівців
27.10.2015
Гарний настрій та щирий сміх гарантовано, адже у програмі фестивалю також буде представлено такі перлини жанру, як комедія, феєрія-бурлеск, музична комедія, трагікомедія та ще багато яскравих і динамічних постановок.
Колектив Національної оперети України на чолі з Богданом Струтинським візьме участь у фестивалі вже вп’яте. Цього року зачаровувати публіку театр буде «Сорочинським ярмарком» О. Рябова, постановкою, яка у 2010 році отримала престижну театральну премією «Київська Пектораль» як «Краща музична вистава».
«Сорочинський ярмарок» у версії Національної оперети – це поєднання майстерної акторської гри, розкішного співу, неймовірних костюмів та декорацій.
У виставі представлено багатства українського народного промислу, широта української душі та народної мудрості, український мелос та колоритний гумор. Глядачі за лічені секунди поринають у це галасливе й колоритне дійство та слідкують за долями головних героїв, які вміють кохати, дружити, співчувати, бути щирими й жити з відкритим серцем.
Постановки Національного театру оперети в Чернівцях завжди зривають море овацій та шквал оплесків. Майже кожного разу ми привозимо додому нагороди. Так, наприклад, у 2010 році театр отримав одразу дві головні почесні нагороди — «За кращу музичну виставу» та «За краще виконання жіночої партії (Г.Грегорчак)» за одноактну оперету Жака Оффенбаха «Звана вечеря з італійцями».
У 2012 оперету «За двома зайцями» було визнано кращою музичною виставою.У 2012 оперету «За двома зайцями» було визнано кращою музичною виставою.
Вже наступного року артисти театру показали буковинському глядачеві відомий мюзикл І.Поклада «Таке єврейське щастя». Вистава отримала схвальні відгуки. А народна артистка України Тамара Тимошко-Горюшко за роль баби Мані отримала головний приз у номінації «Краща головна жіноча роль».
Сподіваємося, що і цей рік не стане винятком. Нам знову є чим здивувати і підкорити серця глядачів.
Цього року Богдан Струтинський матиме ще одну почесну місію – він очолюватиме журі конкурсу.
Нагадаємо, регіональний фестиваль «Золоті оплески Буковини» проводиться щорічно з моменту його заснування у 2003 році на базі Чернівецького академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Ольги Кобилянської. За роки існування у ньому взяли участь близько 20-ти театральних колективів з різних міст країни.