27 березня в Міжнародний день театру в Національній опереті відбувся концерт та бліц-прес-конференція з приводу Дня театру і презентації нового театрального видання «Оpereta-NEWS».

27.03.2016

В фойє театру на бліц прес-конференції, художній керівник Національної оперети н.а. України Богдан Струтинський привітав усіх присутніх з Днем театру, розповів про прем’єру концерту «Музика з кінофільмів. Дубль1», а також разом із редактором Наталією Сухоліт презентував нове театральне видання Національної оперети «Оpereta-NEWS».

«Таке видання зараз на часі, в театрі багато подій, які мають бути подані у єдиному зручному для глядача форматі. Сподіваємось, «Оpereta-NEWS» стане вірним путівником наших глядачів.» — сказав Богдан Струтинський.

За кілька хвилин, після прес-конференції н.а. Богдан Струтинський представ на сцені разом із Сергієм Яцуком і н.а. Миколою Бутковським ведучими концерту «МУЗИКА З КІНОФІЛЬМІВ. ДУБЛЬ1. » Дивовижним чином на сцені Національної оперети об’єдналися музика, кіно і театр. Велично звучав оркестр, на кіноекрані демонструвалися фрагменти улюблених кінострічок, а ведучі, в ролях продюсерів і режисерів вели бесіду про режисуру, музику, кіно. Театралізоване подання музичних композицій відомих кінофільмів відтворювало в театрі хвилюючу атмосферу бентежних і чутливих епізодів улюблених кінострічок.

В День театру сміливий крок назустріч кіномистецтву був зроблений театром не випадково. Адже кіно митці неодноразово зверталися до театру, і саме до жанру оперети. В ХХ сторіччі на основі театральних мюзиклів, оперет, комічних опер у різних країнах світу створювалися кінематографічні стрічки, незабутні і популярні дотепер. Кінематограф значно розширив коло шанувальників музичного театру. В Міжнародний день театру Національна оперета концерт «Музика з кінофільмів. Дубль1.» присвятила всім своїм глядачам, які люблять і театр і кіно, глядачам, завдяки яким театр існує! Адже театр відбувається тоді, коли почуття, думки, ідеї артист за допомогою свого мистецтва передає глядачеві.

Своїм улюбленим глядачам Національна оперета в цей день дарувала мелодії із кінофільмів, що хвилювали серця з самих перших нот! Звучала музика Миколи Скорика, Ісака Дунаєвського, Арама Хачатуряна, Джона Вільямса і багатьох інших. Оркестр театру, вокалісти, артисти балету підготували потужну програму, що складалася із саундтреків відомих кінофільмів у виконанні симфонічного оркестру, знаменитих пісень і романсів, які співали артисти-вокалісти Національної оперети, пластичних композицій, створених артистами балету.

В програмі два відділення, в кожному з яких більше десяти відомих музичних композицій, підібраних із урахуванням смаків глядачів Національної оперети. В концерті були представлені: симфонічна сюїта із кінофільму «Володар перснів: Братство Персня», саундтрек до кінофільму «Пірати Карибського моря», вокальна композиція «Moon River», Пісня Діви Плавалагуни з «П`ятого елементу», романс «Ніч яка місячна!», танець Гаучо з к/ф «Зимовий вечір у Гаграх», композиції «Pink Panter» / «Рожева пантера» з к/ф «Рожева пантера» і «Ghostbusters» /«Мисливці за привидами» з однойменного кінофільму, та ін.

27 березня глядачі виходили з театру із сльозами радості. Дубль 1 – видався успішним!