Запустили “ГРУ”(GRA – Great Real Art)!!!

07.03.2018

ГРАФото: Олена Кириченко

6 березня о 12.30 в УНІАН (Київ 1, вул. Хрещатик, 4) відбулася прес-конференція з нагоди презентації Першого Всеукраїнського театрального Фестивалю-Премії «ГРА» («GRA» (Great Real Art)). Засновником та організатором Фестивалю-Премії є Національна спілка театральних діячів України. «ГРА» немає аналогів серед українських культурно-мистецьких заходів. Головна мета Фестивалю-Премії – об’єднати всі театри України і презентувати їх найкращі здобутки Україні та міжнародній спільноті, популяризувати національне театральне мистецтво в усіх його жанрах, стилях і формах, визначити провідні тенденції та стимулювати розвитокукраїнського театрального конкурентного середовища.

Фестиваль-Премія  «ГРА» проводитиметься на конкурсній основі один раз на рік за підсумками минулого календарного року ібуде розрахований на участь професійних театральних колективів різних форм власності (державні, комунальні, приватні тощо). За результатами Фестивалю присуджуватиметься Премія. Відбір учасників буде здійснюватися у декілька етапів:

І етап – на основі поданих від театрів у електронному варіанті заявок Експертною Радою формується лонг-лист учасників;

ІІ етап – після перегляду Експертною Радою вистав з лонг-листа формується шорт-лист з 12 вистав (по 2 вистави у 6 номінаціях);

ІІІ етап – показ вистав у м. Київ та визначення Міжнародним журі переможців.