Ювілейний 85-ий театральний сезон Національної оперети України – відкрито!

16.09.2019

Превю

15 вересня у приміщенні залу ім. Василя Сліпака оперної студії НМАУ  ім. Чайковського (Консерваторії) відбувся святковий Гала-концерт з нагоди відкриття 85-го театрального сезону Національної оперети України.

Зі сцени лунали класичні шедеври вокального мистецтва, хореографічні постановки, сцени з найулюбленіших оперет, опер на музику  Ф. Легара, Дж.Россіні, Й.Штрауса, В.-А. Моцарта, П. Чайковського. Також глядачам представили відомі українські шлягери та народні пісні.

Концерт став яскравим стартом цікавого, сповненого приємних сюрпризів та несподіванок 85-го сезону Національної оперети та знаковою подією у культурному житті країни.

Традиційно перед Гала-концертом відбулась зустріч генерального-директора-художнього керівника театру Богдана Струтинського із журналістами. Вони отримали змогу першими дізнатись про прем’єри, новини театру, майбутні цікаві проекти.

Керманич, зокрема, зазначив, що найгучнішою прем’єрою наступного сезону стане оперета «Баядера» на музику Імре Кальмана. Її глядачам презентують 5-6 грудня. До цього, 7-8 листопада на «Stage_Lab» відбудеться прем’єра моновистави «Френк Сінатра». Готуються нові цікаві проекти – «Вечір вокально-фортепіанної музики» німецько-австрійських композиторів епохи романтизму, який відбудеться 18 жовтня та Салон барокової музики «Веніціанська ніч», запланований на 31 жовтня.

У ювілейний сезон великий акцент робиться на міжнародну співпрацю. Солісти оперети вже виступили у Словаччині, готуються до гастролей в Угорщині та Португалії.

В приміщенні Національної оперети України триває масштабна реконструкція, тому концерти і вистави великої сцени проходитимуть у консерваторії, в Жовтневому палаці та у приміщенні театрально-концертного комплексу «Freedom hall».

«У новому сезоні оперета починає співпрацю з новою площадкою — «Freedom hall». На їх сцені відбудеться чотири грандіозних наших події. Це – концерти «10 тенорів» і «Вечір мюзиклу. Найкраще», балетна шоу-програма «Дежавю» та Гала-концерт «UA: Світові шедеври». Чудова зала радо прийматиме наших прекрасних вокалістів, балет і оркестр», — сказав Богдан Струтинський.

Велика сцена запрацює 16 листопада «Сімейкою Аддамсів» — найгучнішою прем’єрою минулого сезону. А от малі сцени Національної оперети України вже розпочали роботу.

Перших глядачів на Великій Васильківській, 53/3 оперета зустріла 12 вересня виставою «Звана вечеря з італійцями». Запрацювала також «Сцена 77», на якій відбулись вистави «Розмова, якої не було» і «Під небом синім». Експерементальний «Stage_Lab» в новому сезоні відкриється 20 вересня прекрасною молодіжною постановкою «На краю світу».

«Новий сезон ювілейний і це величезна відповідальність. Наше завдання – дарувати емоції глядачам і ми дуже сумнівно над цим працюємо. У НАТО найкраща команда, найкращі партнери і найкраща аудиторія, тому попереду – лише грандіозне і цікаве. В добрий час!», — сказав Богдан Струтинський.

Віват, оперета!