В опереті зустріли весну разом з Олегом Скрипкою

02.03.2018

Справжнє весняне свято відбулося на головній сцені Національній опереті України – глядачам представили нове шоу театру оперети та Олега Скрипки «ЗАЧАРОВАНІ ВЕСНОЮ. Оперета запрошує!».

Фото 1 б-min

У середу, 28 лютого відбулася зустріч творчої групи проекту з медіа, на якій презентували проект. Спікерами були: генеральний директор-художній керівник нацоперети н.а. України Богдан Струтинський, відомий український виконавець Олег Скрипка, режисер-постановник проекту з.а. України Вадим Прокопенко, диригент-постановник проекту Сергій Дідок.

фото 2-min

Богдан Струтинський у ході спілкування зі ЗМІ зазначив: «Сьогодні український музичний театр не може бути осторонь від експериментів.  Він повинен йти в ногу з часом, брати зразки світової музики, трансформувати їх і показувати зовсім під іншим кутом».

фото 3-min

Весна — час оновлення і креативних експериментів. Час нових несподіваних форматів і нестандартних можливостей для музичного висловлення, – розповідає Олег Скрипка.

По закінченню презентації Богдан Струтинський і Олег Скрипка запросили пресу на репетиція шоу «Зачаровані весною.Оперета запрошує».

 

фото 4 а-min

фото 4 в-min

1 березня  відбувся перший прем’єрний показ шоу глядачам.

фото 5 а-min

фото 5-min

Шоу «Зачаровані весною. Оперета запрошує» — це можливість зануритися у світ драйвової музики та запального танцю. У програмі вечора лунали найвідоміші хіти фронтмена групи ВВ. Всього на сцені прозвучало 24 композиції. Партнерами по шоу стали син Олега Скрипки – Устим та чарівна солістка театру, з.а. України Ася Середа-Голдун, які у супроводі артистів оркестру, хору та балету доповнили святкову шоу-програму.

фото 6-min

фото 6а-min

Вечір пройшов ніби на одній хвилі. Шквал овацій та неймовірні емоції переповнювали глядачів, вони підспівували кожну пісню, і здається вигуки «Весна…весна прийде» справді привели весну. Адже, 2-го березня закінчився сніг й промінчики ранкового сонця яскраво зустріли жителів столиці.  Другий прем’єрний день відбудеться сьогодні ввечері.  Про відгуки глядачів і медіа читайте у розділі «ЗМІ про нас» на сайті та на офіційній сторінці театру у соцмережах.