Творчий візит генерального директора Національного академічного Большого театру опери і балету Республіки Білорусь Володимира Гридюшка

29.05.2019

До Національної оперети України з дружнім, творчим візитом прибув генеральний директор Національного академічного Большого театру опери і балету Республіки Білорусь Володимир Гридюшко.

З історією та сучасними подіями Національної оперети України білоруського колегу познайомили: керівник Київський театр оперети Богдан Струтинський, комерційний директор театру Оксана Когут та диригент Сергій Дідок.

Нагадаємо, що 15 березня цього року в Мінську, Володимир Гридюшко та Богдан Струтинський підписали Меморандум про взаємовигідну співпрацю, сприяння ефективному розвитку та зміцненню дружніх зв’язків між театрами.

Білоруські друзі завітали до Києва напередодні Міжнародного музичного фестивалю «O-FEST», де вибудовуються моделі ефективної співпраці, обговорюються участь солістів білоруського театру у фестивальних проектах Національної оперети України. Фестиваль оперети, опери та мюзиклу «O-FEST» – добра нагода творчого спілкування для митців і для глядачів!