Проєкту «Вихідний з оперетою» – 3 роки!

12.03.2020

віх 300х140Команда проєкту протягом трьох сезонів із задоволенням:
45 разів відчиняла двері проєкту для дівчаток та хлопчиків, які брали участь у квест-іграх;
щоразу створювала неповторну казкову пригоду для 40-ка юних друзів;
раділа, що до клубу шанувальників театру оперети додалося ще 1 800 друзів – учасників проєкту.
У Національному театрі оперети значна увага приділяється загальносвітовій тенденції до розширення поняття «театр», як певної мистецької «фабрики», яка продукує різноманітний не тільки мистецький продукт, а й освітньо-мистецький, будуючи універсальний арт-центр, де органічно поєднуються та розвиваються кілька видів мистецтва, охоплюючи різноманітну авдиторію з різносторонніми смаками.
А особлива наша увага приділена дитячому контенту, саме тому, турбуючись про якісний мистецький продукт для дітей, 12 березня 2017 року ми започаткували інтерактивний пізнавально-розважальний проєкт «Вихідний з оперетою». Під час якого дітям пропонується: познайомитися з театральним та музичним мистецтвом у формі квест-гри. А ще проєкт «Вихідний з оперетою»:
дарує можливість дітям бути не тільки глядачем у театрі, а ще й активним учасником дійства;
знайомить найменших глядачів з театром у доступній ігровій формі (у вигляді квест-гри) разом з казковими персонажами – Принцесою Оперетиною та Містером Ритмом;
під час програми ми граємо, рухаємось, відправляємось у подорожі, шукаємо та виконуємо завдання, розгадуємо головоломки та загадки!
Ми впевнені, що такий підхід до першого знайомства маленького глядача з театром формує мистецький розвиток та виховує естетичний смак.
Відчуття прекрасного та стильного необхідно виховувати з дитинства. Тож, чекаємо на наших маленьких відвідувачів на наступних квест-іграх! Ми приготували для Вас чимало цікавого!