Презентуємо проєкт «Перший крок у велике мистецтво»

08.07.2020

Команда  Національної оперети України, за підтримки Українського культурного фонду,  розпочинає реалізацію нового проєкту для дітей  «Перший крок у велике мистецтво».

Тож, спішимо поділитися цією радісною новиною з Вами! Ми запланували створити не одну, а цілу серію вистав, які познайомлять дітей зі світом музики та подарують можливість отримати творчі знання через емоційну складову, у вигляді інтерактивної вистави.

Ми презентуємо дітям музичні інструменти, як традиційні так і зовсім оригінальні, творчість знаних та не дуже знаних (а проте оригінальних) композиторів, і ще багато різноманітних фактів та легенд зі світу музики.

Ми плануємо створити чотири вистави з неповторними пригодами та маємо серйозні наміри розказати дітям історії про розвиток джазового мистецтва та створення саксофону. Ми відкриємо секрети як українська колискова вплинула на створення джазового хіта, та хто з відомих на весь світ джазменів народився в Білій Церкві, в Україні.

Відправимося разом з дітьми у творчу подорож до Африки з її обрядовими ритуалами, магією, запальними ритмами барабанів та фантастичними племенами. Почуємо розповідь та поринемо в атмосферу прадавніх українських інструментів, таких як колісна ліра, бандура, зозуля… Спробуємо дати відповіді на всі дитячі питання. Розвідаємо барвисті і неочікувані переплетення традицій, музики та побуту у різних країнах. А ще, наприклад, дізнаємося, чому корида вплинула на один з найвідоміших танців, що став візитівкою Іспанії.

Головна мета проєкту «Перший крок у велике мистецтво» – розвивати освітньо-мистецький напрямок, створюючи вистави та програми про мистецтво та доповнюючи новим проєктом вже існуючий в театрі пізнавально-розважальний захід для дітей «Вихідний з оперетою».

Все це, ми плануємо представити протягом нового театрального сезону, у вересні/жовтні. Задля безпеки наших маленьких глядачів, прем’єра вистав проєкту «Перший крок у велике мистецтво» заплановано онлайн, і найголовніше — безкоштовно!

Ми щиро віримо, що діти отримають яскраве емоційне враження і «Перший крок у велике мистецтво» – буде великою дорогою любові до музики, театру та творчості, адже дитячі мрії сьогодні – це дитячі дії вже завтра!