Презентація книги «Богдан Струтинський: Режисер без вихідних».

20.05.2017

119 травня о 13:00 в рамках VІІ Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал» у Mистецькому Арсеналі відбулася презентація книги Яни Іваницької «Богдан Струтинський: Режисер без вихідних». На локації «Самміт книги» (саме тут відбувалася презентація), звучали не тільки теплі слова, дружні розповіді, добрі побажання, були також представлені вокальні композиції у виконанні артистів Театру оперети. Богдан Струтинський розповів про нові творчі ініціативи, про діяльність театру, представив всім присутнім проект, який можна назвати ексклюзивним і надзвичайно важливим для театральної сфери України. «Саме зараз, з ініціативи Київського театру оперети в Україні вперше проходить Міжнародна театральна конференція «Опера Європи-2017 у Києві», — зазначив Богдан Струтинський. Локація була одною з найбільш відвідуваних.

«Те, що зробив Богдан Струтинський та його команда, потрясло «Книжковий арсенал», написав у ФБ Іван Степурін, директор видавництва «Самміт книга», який є видавцем книги «Богдан Струтинський: Режисер без вихідних».

Численні прихильники режисера, після завершення презентації, тісним колом згуртувалися біля митця. Автограф-сесія продовжувалася ще довго!