Прем’єра бродвейського мюзиклу «Сімейка Аддамсів»

22.04.2019

В п’ятницю, дев’ятнадцятого  квітня на головній сцені Національної оперети України  відбулась прем’єра бродвейського мюзиклу «Сімейка Аддамсів».

Найочікуваніша прем’єра року пройшла з аншлагом. Історія про інфернальну родину, яка завоювала мільйони сердець по всьому світу, без сумніву не залишила жодного присутнього на виставі байдужим.

 

Весь сюжет для глядачів розгортається через призму відносин дівчинки на ім’я Середа (Wednesday Addams)  яка  закохується у звичайного хлопчика. Із, здавалося б, досить щасливої родини. Закохані наважуються на сміливий крок – знайомство родин: звичний сюжет для пересічного громадянина. Проте, чи у тієї родини, на яку дивляться з недовірою, більше скелетів в шафі?.. Вистава, яка змушує замислитись над тим, яким неочікуваним буває Всесвіт.

Над виставою працювала литовська постановча група, до якої увійшли режисер-постановник Кестутіс Стасіс Якштас, художник-постановник Гінтарас Макаревічус та балетмейстер-постановник Дайнюс Бервінгіс, а потужний музичний супровід забезпечив оркестр Національної оперети під орудою диригентки-постановниці мюзиклу – заслуженої артистки України Оксани Мадараш. Переклад українською робила вже відома глядачу оперети Яна Іваніцька.

«При створенні проекту враховували психофізику вітчизняного театру. Тож окрему увагу приділили перекладу діалогів. Їх  адаптували під український менталітет, характер та гумор», — зазначив генеральний директор-художній керівник Національної оперети Богдан Струтинський.

 

Для тих, хто не встиг відвідати прем’єру, нагадуємо, що наступного разу виставу можна побачити вже десятого та одинадцятого травня на головній сцені Національної оперети України.