Правила відвідування театру оперети на період карантину

11.09.2020

ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ

відвідувачів/глядачів у театрально-видовищному закладі культури «Київський національний академічний театр оперети» на період карантину

Ці Правила розроблені на період карантину на виконання постанов Кабінету Міністрів України № 211 та № 392, а також Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів під час проведення культурно-мистецьких заходів на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19), затверджених постановою Головного державного санітарного лікаря України В.Ляшка №35.
Придбання квитка відвідувачем/глядачем на виставу чи захід театру є згодою прийняти умови цих правил.
1. Вхід відвідувачів/глядачів до театру під час проведення вистав, концертів, інших театрально-видовищних заходів здійснюється тільки за наявності респіраторів або захисних масок при пред’явленні квитків або запрошень за 45 хв. до початку вистави (концерту). Контроль вхідних квитків здійснюється безконтактним способом з використанням сканерів штрих-кодів електронних квитків та аналогічних пристроїв.
2. Відвідувачі/глядачі зобов’язані:
2.1. Перед входом до будівлі театру проходити температурний скринінг безконтактним методом.
Відвідувачі/глядачі, в яких при проведенні температурного скринінгу виявлено температуру тіла понад 37,2°C або ознаки респіраторних захворювань, не допускаються до будівлі театру. Відвідувачі/глядачі не повинні відвідувати заходи у разі виникнення респіраторних симптомів (нежить, біль в горлі, кашель, чхання, підвищення температури тощо).
2.2. При вході до будівлі театру обробити руки спиртовмісними антисептиками, що розташовані при вході в будівлю театру.
2.3. Протягом всього часу перебування в будівлі театру (у тому числі під час проведення вистав, заходів) перебувати в респіраторах або захисних масках, що покривають рот та ніс, дотримуватись респіраторної гігієни та етикету кашлю.
2.4. Під час перебування в приміщеннях театру дотримуватися безпечної дистанції понад 1,5 м.
2.5. Не запізнюватися, приходити до театру завчасно; якщо спізнилися, тимчасово сісти на ті місця, які підшукає контролер квитків, а в антракті пересісти на місце, що зазначене у квитку.
3. Відвідувачі/глядачі несуть персональну відповідальність за перебування в будівлі театру в респіраторах або захисних масках, що покривають рот та ніс, протягом всього часу перебування в будівлі театру.
4. Відвідувачам/глядачам категорично ЗАБОРОНЕНО пересідати на інші місця, ніж встановлені адміністрацією театру.
5. У випадку порушення відвідувачами/глядачами встановлених в театрі Правил поведінки адміністрація, працівники та співробітники театру, що забезпечують встановлений в будівлі театру порядок, мають право робити відповідні зауваження і застосовувати інші заходи реагування, що передбачені чинним законодавством України.