Оркестр


Надія Аліфер

концертмейстер групи других скрипок

Валерій Безвугляк

група тромбонів

Олександр Бердоус

група труб

Володимир Березинець

група валторн

Ніна Бобкова

група арф

Микола Виштак

група гобоїв

Наталія Вільженко

група віолончелей

Анатолій Воробей

концертмейстер групи флейт

Яніна Вортінгтон

концертмейстер група віолончелей

Віталій Гаєнко

концертмейстер групи кларнетів

Павло Глотов

група флейт

Олександр Горбунов

група кларнетів

Павло Гордій175x250

Павло Гордій

група флейт, саксафонів

Лариса Гриневко

другий концертмейстер оркестру

Олег Грінік

концертмейстер групи ударних інструментів

Анатолій Гуцалюк

група тромбонів

Галина Деренговська

група других скрипок

Тарас Довгопол

група валторн

Володимир Завальний

група ударних інструментів

Павло Задоянов

група тромбонів

Юлія Землянська

група перших скрипок

Людвіка Іванова

група перших скрипок

Людмила Іванченко

група альтів

Тетяна Іващенко

група перших скрипок

Максим Коломієць

концертмейстер групи тромбонів

Олексій Колінько

група труб

Дмитро Коростєлкін

група флейт

Коруна Оксана

група перших скрипок

Олександр Корш

концертмейстер групи труб

Віра Кочеванова

концертмейстер групи фаготів

Олександр Лапчук

концертмейстер групи контрабасів

Лепко175x250

 Ольга Лепко

група перших скрипок

Галина Лисенко

група альтів

Анастасія Лук’яненко

група клавішів

Антон Лутовінов-Бабенко

група валторн

Олена Малиновська

група віолончелей

Максим Малиновський

група фаготів

Юрій Мандрик

група гобоїв

Володимир Марків

група других скрипок

Тетяна Багрій-Мартинюк

група перших скрипок

Марченко175x200

Марія Марченко

група перших скрипок

Ольга Микитей

група перших скрипок

Лев Милявський

група кларнет

Михайло Новік

концертмейстер оркестру скрипка

Андрій Орловський

група валторн

Владислав Паламаренко

група флейт

Анастасія Перепелиця

група других скрипок

Богдан Решетілов

група клавішів

Олександра Решетілова

група скрипок

Ігор Рогальський

група других скрипок

Артур Розумняк

група труб

Володимир Сінчук

група контрабасів, бас-гітар

Єгор Славинський

група контрабасів, бас-гітар

Наталія Сміщенко

група арф

Ганна Суміна

група перших скрипок

Терпелюк175x250

Оксана Терпелюк

група віолончелей

Фрей175x250

Роман Фрей

група кларнетів

Антон Циганков

група ударних інструментів

Чернявський175x250

 Віктор Чернявський

група альтів

Володимир Шистко

група контрабасів

Ольга Шурховецька

група арф

Денис Щербаха

група тромбонів

Юрій Юзвяк

група віолончелей

Андрій Яковенко

група труб