Національна оперета України стала партнером програми лояльності «KEYCARD» від «Укргазбанку»

09.12.2019

Національна оперета України стала партнером міжнародної коаліційної програми лояльності «KEYCARD» від «Укргазбанку». Відтепер усі, хто розраховуватиметься за квитки карткою цього банку у касі театру та у бюро глядача – отримуватимуть живі гроші у вигляді манібеку на свій рахунок.

«Театр оперети – стратегічний партнер «Укргазбанку». Ми, як і театр, любимо впроваджувати новинки і наразі це – програма лояльності «KEYCARD». Це ключ, який допомагає заощаджувати. Коли клієнт купує у театрі квиток на виставу, розраховуючись карткою «Укргазбанку» – він отримуватиме на рахунок манібек», – повідомляє директор департаменту роздрібного банкінгу АБ «Укргазбанк» Олег Кляпко.

Система лояльності «KEYCARD» почала працювати два роки тому у Білорусі. Наразі в Україні до програми підключено понад 150 партнерів.

«Наша система лояльності відрізняється від інших тим, що ми не оперуємо балами чи бонусами, а повертаємо реальні кошти. Їх можна витрачати будь-де і будь-коли на власний розсуд. Такої функції не дає жодна програма лояльності», – зазначає керівний партнер ТОВ «Система лояльності» ТМ KeyCard Олена Кушнір.

Зазначимо, що завдяки новій послузі, глядачі Національної оперети України зможуть заощаджувати. Адже завдяки програмі «KEYCARD» з кожного придбаного квитка їм повертатиметься на банківський рахунок 4 % від загальної вартості.