Національна оперета України привітала Андріївський узвіз з Днем народження

13.09.2020

У суботу, 12 вересня оркестр Національної оперети України взяв участь у святкуванні Дня народження Андріївського узвозу. Для відвідувачів підготували святкову програму з подарунками, танцями, піснями, майстер-класами та ярмарком майстрів. Втім «головною подією» організатори заходу називають виступ оркестру театру оперети під орудою диригента, н.а. України Оксани Мадараш, яка,  до речі, в цей день відзначала свій власний День народження.

«Виступ на балконі Андріївської церкви, панорама старовинних вулиць та величний Дніпро надихає і додає яскравих емоцій. З радістю дарували гостям чарівного куточку Києва прекрасну музику у нашому виконанні! Грали  вишукану музику родини Штраусів, П.Майбороди, А.Хачатуряна, Ж.Оффенбаха – найулюбленіші твори наших глядачів, аби вони сповна насолодилися чудовою музикою та живим звучанням», – розповіла Оксана Мадараш.

Національна оперета України долучається до святкування Дня народження найвідомішої вулиці Києва третій рік поспіль.

«На сьогодні культура, як ніколи, має дуже багато викликів, але разом з тим і дуже багато можливостей. Люди скучили за хорошою класичною музикою, а ми за глядачами, тож сьогоднішній виступ був в рази емоційнішим, приємнішим і дуже жданим», – зазначив керманич театру оперети, н.а. України Богдан Струтинський.

Традиційно святкування Андріївського узвозу відбувалося впродовж двох днів, втім у зв’язку зі зростанням великої кількості хворих на Covid-19, організатори скоротили програму святкування на третину,  а замість звичних двох днів відзначали День народження лише один день.

«Ми забрали з програми контактні події та дитячі розважальні заходи. Просили гостей дотримуватися дистанції, одягати маски, користуватися антисептиками. Розуміємо, що кількість гостей нашого свята також зменшилася, тому залучали публіку через онлайн-трансляцію. Вдячні усім, хто підтримав і долучився до святкування», – розповіла організаторка заходу Тетяна Митрофанова.