На Міжнародному фестивалі Solo Plays Fest представили дві моновистави театру оперети

12.09.2020

У столиці України стартував перший етап ІІ Міжнародного театрального фестивалю монодрам «Solo Plays Fest», який проходить у Київській фортеці. У першому етапі взяли участь 6 моновистав, серед яких «Акомпаніатор» та «Френк Сінатра» Київського національного академічного театру оперети.  Показ цих вистав відбувся у другий день фестивалю, 11 вересня.

Заслужена артистка України Ася Середа-Голдун на сцені Київської фортеці презентувала моновиставу «Акомпаніатор», яка традиційно йде  на експериментальній сцені «Stage_Lab» Національної оперети України. Постановку з.д.м. України Олександра Білозуба гаряче сприйняла публіка. Історія, зіграна актрисою, наче віртуозна музична композиція, запалила емоції присутніх і подарувала шалений позитив!

У той же день заслужений артист України Дмитро Шарабурін представив моновиставу «Френк Сінатра» – ще одну постановку експериментальної сцени «Stage_Lab». Чаруючий голос артиста, прекрасна музика і лірично-драматична історія життя великого співака, обіграна у моновиставі, вражаюче діяли на публіку.

«Дякую за теплу зустріч і чарівну атмосферу. Дуже вдячний режисеру, художнику, сценографу вистави «Френк Сінатра» з.д.м.України Олександру Білозубу. І дякую театру, в якому маю честь служити – Київському національному академічному театру оперети», – зазначив Дмитро Шарабурін.

Керівниця театру «Маскам Рад» – постійного партнера фестивалю – Інна Гончарова розповідає, що фестиваль міжнародний і вони очікують, коли з’явиться можливості в`їзду іноземцям в Україну. Тоді до Києва зможуть потрапити учасники з Румунії, Італії та Ізраїлю і відбудуться наступні етапи фестивалю. Крім іноземних учасників, надалі участь візьмуть також українські виконавці, буде проведено театральні конференції та майстер-класи.

«Карантин дуже вплинув на проведення фестивалю, ми його перенесли з травня на вересень, але раді, що хоча б перший етап фестивалю відбувся. Дякую всім присутнім за незабутні емоції! Це був чудовий театральний вечір! Думаю, всі глядачі мене підтримають. Дякую Асі Середі-Голдун та Дмитру Шарабуріну, які  в новому, незвичному для них просторі розкрилися для мене і для всіх глядачів з нової сторони. І окрема вдячність постановнику цих моновистав Олександру Білозубу за креатив, розуміння та мистецький драйв», — зазначила Інна Гончарова.