Інформація щодо придбаних квитків

12.03.2020

Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19»  та згідно з Протоколом засідання Постійної комісії з питань техногенно екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій «Про додаткові заходи запобігання поширенню нової корона вірусної інфекції (COVID-19) виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)  у Києві призупинено роботу театрів з метою попередження розповсюдження нової коронавірусної інфекції (COVID-19) на території міста Києва, з урахуванням ймовірного розвитку складної епідемічної ситуації. Через загрозу епідемії коронавірусної інфекції в Україні та для недопущення поширення COVID-19, заборонено проведення всіх масових заходів, у яких бере участь понад 200 осіб.

Згідно з ч. 6 ст. 10 Закону України «Про захист прав споживачів» від 12.05.1991 № 1023-ХІІ  виконавець не несе відповідальності за невиконання, прострочення виконання або інше неналежне виконання зобов’язання та недоліки у виконаних роботах або наданих послугах, якщо доведе, що вони виникли з вини самого споживача чи внаслідок дії непереборної сили».

Відповідно до ч.2 ст.141 Закону України «Про торгово-помислові палати в Україні» та п.3.1 Регламенту ТПП форс-мажорними обставинами (обставинами непереборної сили) є надзвичайні та невідворотні обставини, що об’єктивно унеможливлюють виконання зобов’язань, передбачених умовами договору (контракту, угоди тощо), обов’язків згідно із законодавчими та іншими нормативними актами. До форс-мажорних обставин відноситься і заборона влади.

ТВЗК «Київський національний академічний театр оперети» є комунальним закладом культури і ми не маємо права не взяти до уваги вимоги законодавства України. Ми дуже занепокоєні спалахом і швидким поширенням коронавіруса COVID-19 по всьому світу та загрозою поширення нової вірусної інфекції в Україні.

Через заборону масових заходів театр несе величезні збитки і не може повернути глядачам кошти. Майже всі квитки на вистави березня продано, сплачено податки. Ми знаємо, що в театрі оперети багато шанувальників, які дуже засмутилися, що вистави не відбудуться у день, на який вже придбали квитки. Дуже любимо і поважаємо кожного нашого глядача, тож не можемо просто скасувати вистави, тож прийняли рішення про перенесення вистав. Усі придбані квитки залишаються дійсними. Слідкуйте за датами перенесення.

Просимо вибачення у глядачів, якщо нові дати вас не влаштовують. Формування репертуару залежить від багатьох факторів, ключовими з яких є зайнятість артистів та особливості монтування декорацій.

Щиро сподіваємося, що ви з розумінням віднесетеся до ситуації, яка склалася в Україні та світі загалом і приймете нашу пропозицію щодо перенесення вистав.

Завжди раді бачити вас у театрі оперети! Будьмо здорові!

Перенесення вистав