Гастролі оперети у Вінниці та Івано-Франківську відбулись з успіхом!

23.09.2019

1превю

Вересень цього року багатий на гастрольні проекти Національної оперети України. Артисти вже встигли виступити у Словаччині, а днями з творчим візитом відвідали Вінницю та Івано-Франківськ.

Так, 20 вересня солісти театру відкрили ХХІІІ Міжнародний джазовий фестиваль «Vinnytsia Jazzfest» мюзиклом «Бал у Савойї». Протягом трьох годин артисти дивували публіку своїми блискавичними костюмами, декораціями та різноманіттям танцювальних стилів: степом, вальсом, танго, фокстротом, румбою, пасодоблем. Окрім захоплюючого сюжету і надзвичайної музики угорського маестро Пала Абрахама, вражала глядачів й художня постановка у виконанні керманича Національної оперети України Богдана Струтинського.

По завершенні виступу, глядачі аплодували стоячи, та вигукували «Браво!» впродовж декількох хвилин. А потім виконавці головних ролей: Євген Прудник, Яна Татарова-Цуцкірідзе, Ася Середа-Голдун, Сергій Яцук, а також диригент-постановник Сергій Голубничий вийшли до шанувальників на автограф-сесію.

Вже наступного дня, 21 вересня, вокалісти Національного академічного театру оперети виступили на сцені Івано-Франківської обласної філармонії. Вони взяли участь у міжнародному Гала-концерті, який відбувся в рамках Асамблеї «Кола ковальських міст Європи».

Це був спільний концерт, за участі виконавців з Грузії, Литви, Австрії. У супроводі Академічного симфонічного оркестру Івано-Франківської обласної філармонії під керівництвом диригента Національного театру оперети Сергія Дідка виступили і наші солісти: з. а. України Любов Доброноженко, Петро Челялі, Ольга Федоренко, Сергій Гурець, Володимир Одринський.

Кожна композиція програми того вечора знайшла відгук міжнародної публіки та подарувала їй миті музичної насолоди.

Солісти Національної оперети України не ставлять  крапку у своєму гастрольному графіку, а тільки кому, адже вже сьогодні творчий десант вирушив до Угорщини!