Гала-концерт Національної оперети України в рамках Міжнародного фестивалю «Парк мистецтв. Джаз»

07.10.2019

Превю

Солісти Національної оперети України 4 жовтня запалили публіку на Міжнародному фестивалі «Парк мистецтв. Джаз», який відбувся у Центральному міському парку Бучі Київської області в рамках проекту «Малі міста – великі враження».

Вокалісти спільно з балетом та оркестром представили глядачам справжнє свято джазової музики – музики свободи, майстерності діалогу й імпровізації, наповненої смаком і змістом.  Артисти Національного академічного театру оперети підготували кращі вокальні та балетні номери з найпопулярнішої джазової музики, мюзиклів та оперет. Звучало попурі на музику Дж. Кандера, К. Портера, Ж. Пресгурвіка, Дж. Стайна, Л. Уеббера у оркестровій редакції диригента Сергія Дідка. Джазову магію подарували композиції з мюзиклів Дж. Хермана «Хелло, Доллі!», С. Коулмена «Мила Черіті», Дж. Стайна «В джазі тільки дівчата», Ст. Шварца «Піппін».

Окрім солістів Національної оперети, на сцені Літнього театру виступив кращий джазовий співак Великобританії, вокаліст-віртуоз Клівленд Воткіс. Він виконав три композиції з мюзиклу Дж. Гершвіна «Поргі і Бесс».

У прохолодний осінній вечір артисти зігрівали публіку музикою, а в замін отримували гучні оплески. Свято пройшло з особливим відчуттям затишку та свободи.

Режисери-постановники – н. а. України Богдан Струтинський, з. а. України Вадим Прокопенко
Диригент-постановник – Сергій Дідок
Балетмейстер-постановник – з. а. України Вадим Прокопенко
Диригенти – з. а. України Оксана Мадараш, Сергій Голубничий
Хормейстер-постановник – з. д. м. України Ігор Ярошенко
Ведучий концерту – з. а. України Дмитро Хоркін