Брендовий «Вечір мюзиклу» у Жовтневому палаці відвідали дві тисячі глядачів

Брендовий концерт «Вечір мюзиклу» зібрав 26 жовтня у Жовтневому палаці дві тисячі шанувальників всесвітньовідомих популярних пісень.

На глядачів очікувала тонка драматична гра акторів, вишуканий спів, оригінальна хореографія, складні акробатичні трюки, видовищність сценічного оформлення, сучасні світлові та звукові спецефекти.

«Представлені найкращі хіти світових мюзиклів. Є номери, де на сцену виходить більше сотні людей і творять єдиний номер. Це, наприклад, «Маскарад» з мюзиклу Е. Уеббера «Привид опери». Відбувається синтез різних творчих цехів: балет не тільки танцює, а й співає, а хор – навпаки», — зазначає головний режисер-постановник, балетмейстер-постановник, з.а. України Вадим Прокопенко.

Серед прем’єр нинішнього «Вечора мюзиклу» –  Пісня Роксі з мюзиклу Дж. Кандера «Чикаго», пісня Джина «Друг, такий як я» з мюзиклу А. Менкена «Аладдін». Серед нових номерів також «Одного разу у грудні» з мюзиклу С. Флаерті «Анастасія» та Дует Сари і графа фон Кролока «Суцільна темрява» з мюзиклу М. Кунце і Д. Стейнмана «Бал вампірів».

«Намагаємося відкрити широку палітру, як європейського, так і бродвейських мюзиклів. До концерту включили масові номери, які можна побачити тільки від Національної оперети. У нас справжнє різностильове шоу: взаємодія світла, оркестру, хору, балету», – розповів диригент-постановник Сергій Дідок.

Глядачі тепло приймали як прем’єрні, так і  улюблені театралізовані номери із сучасних та класичних мюзиклів Дж.Кандера, К.Портера, Ж.Пресгурвіка, І.Берліна, Е.Л Уеббера, А.Менкена та інших. Концерт «Вечір мюзиклу» проходить шостий рік поспіль і вдруге у Жовтневому палаці, оскільки в опереті тривають ремонтні роботи.

«Глядачам наразі пропонуємо перлини світової музики. Мюзикл народився на стику американської і європейської оперети, він увібрав у себе різні музичні стилі. Він надзвичайно демократичний, як і сама оперета. Завжди бере найкращі зразки, які є у світовій літературі і кладе їх на музику. Мюзикл – це жанр, який дозволяє акторам розкрити усі свої таланти, як вокальні, так і пластичні. Як на мене, мюзикл – це жанр без кордонів», — зазначив генеральний директор-художній керівник Національної оперети України Богдан Струтинський.