Orchestra

Alіfer N. G. – концертмейстер group of second violins
Alekseenko A. O. – oboe
Bezvuglyak V. P. – group of trombones
Berdous O. V. – a group of trumpeters
Berezinets V. M. – група валторн
Bobkova N. A. – harp
Vyshtak М. М. – oboe
Vіl’zhenko N. V.  – violoncello
Vorobey A. A. – leader group flute
Gaenko V. A. – концертмейстер групи кларнетів
Glotov P. Y.- group flute
Gorbunov O. K. – група кларнетів
Gordіy P. A. – валторна
Grechanivska T. Y. – group violoncello
Grinevko L. M. – другий концертмейстер оркестру
Hrinik O. V. – концертмейстер групи ударних інструментів
Gutsalyuk A. I.- group of trombones
Derengovska G. M. – group of second violins
Dovgopol O. І. – tuba
Zavalny V. S. – група ударних інструментів
Zadoyanov P. V.- group of trombones
Zelіnska S. Y. – перший концертмейстер оркестру
Zeldich L. V. – з. а. України, концертмейстер групи валторн
Zemlyanska Y. R. – group of first violins
Ivanova L. L. – group of first violins
Ivanchenko L. O. – група альтів
Іvashchenko T. M. – group of first violins
Knizhnik I. L. – group of second violins
Kolomiyets O. P. – концертмейстер групи тромбонів
Kolinko O. O.- труба
Kornichenko A. M.- group of first violins
Korostelkіn D. M. – group flute
Korsh O. Y. – Лауреат Національного конкурсу, концертмейстер групи труб
Kotelnikova L. I.- group of first violins
Kochevanova V. S. – leader group bassoon
Lapchuk O. M.- leader group contrabass
Lev G. Y. -group violoncello
Lysenko G.V.- група альтів
Loginov S. V. – група валторн
Lukyanenko A. S. – synthesizers
Malinovsky M. Yu. – group bassoon
Mandryk Y. I.- oboe
Markіv V. O. – group of second violins
Martinyuk-Bagrіy T. S. – group of first violins
Orlovsky A. O. – валторна
Palamarenko V. V. – flute
Perepelitsya A. O. – group of second violins
Prudchenko O.P. – група альтів
Reshetіlov B. Y. – synthesizers
Reshetіlova O. V. – violin
Rogalsky I. V. – group of second violins
Rozumniak A. P. – a group of trumpeters
Sinchuk V. A. – contrabass, bass guitar
Sokol T. V. – violin
Slavinsky E. I. – contrabass, bass guitar
Stupnicka O. M.- концертмейстер групи альтів
Sumina G. P.- group of first violins
Frey R. M. – група кларнетів
Tsigankov A. S. – група ударних інструментів
Shistko V. P. – group contrabass
Shurhovetska O. P. – harp
Shcherbakha D. V. – group of trombones
Yakovenko A. V. – a group of trumpeters