Богдан Струтинський відвідав  прем’єру всесвітньовідомої опери «Вільгельм Телль» у м. Палермо.

31.01.2018

27 січня керманич Національної оперети України, н.а. України Богдан Струтинський повернувся з робочого візиту, який проходив у італійському місті Палермо. У ході поїздки відбулася зустріч із директором театру Teatro Massimo Франческо Гіамброне. Teatro Massimo – оперний театр у Палермо, розташований на площі Верді. Свою назву театр отримав на честь короля Віктора Еммануїла II. Він є найбільшим в Італії і одним з найбільших в Європі, що славиться при цьому своєю чудовою акустикою.
На запрошення директора італійського театру Богдан Струтинський відвідав прем’єру всесвітньовідомої опери «Вільгельм Телль» на музику Джоакіно Россіні. Опера у чотирьох діях, лібретто Етьен де Джуі та Хіполіт Біс. В Палермо вистава презентована вперше.

 

«Енергія Середньовіччя заворожує. Треба поповнювати театр оперети не тільки комічними операми… Ми створюємо справжній музичний театр, яких охоплює і вбирає в себе різні музичні жанри!», – зазначив генеральний директор-художній керівник театру оперети Богдан Струтинський