Аудіодискрипція

nes2420

Київський театр оперети один з перших запускає у продаж квиток з подібною послугою, тож наразі, команда проєкту розробила і пропонує своєму глядачеві такий алгоритм  роботи при замовленні даної послуги:

  • при купівлі квитка у касі у театру оперети, необхідно попередити касира  про необхідність аудіодискриптора (послуга надається безкоштовно, ціна квитка на виставу фіксована);
  • при купівлі електронного або друкованого квитка в інших касах міста, необхідно зателефонувати адміністраторам театру оперети та замовити дану послугу за телефонами: 287-26-30 або 097-20-63-421;
  • попередити про надання цієї послуги необхідно не пізніше, ніж за 5 днів до дати вистави, зазначеної у квитку;
  • для  отримання послуг звукоопису на вистави великої зали, необхідно придбати місце у партері;
  • у день вистави просимо прибути за 30 хвилин до початку вистави для знайомства з аудіодискриптором та технічним обладнання для звукоопису.

Вже зараз квиток з аудіодискрипцією можна придбати на вистави для дітей у грудні: «Вертеп. Казки тихої ночі», «Білосніжка та семеро гномів» та «Лампа Аладдіна».

Наступними будуть опрацьовані кілька вистав для дорослої аудиторії. Інформація буде оновлюватися, тож слідкуйте за новинами на сайті театру оперети. За додатковою інформацією звертайтесь за телефоном: 287-50-07.

Доступність та увага до глядачів – це завжди пріоритет для команди театру оперети!