ЗБОРИ ТВОРЧОГО КОЛЕКТИВУ З НАГОДИ ВІДКРИТТЯ 83-ГО ТЕАТРАЛЬНОГО СЕЗОНУ

12.09.2017

9 вересня відбулися збори творчого колективу Національного академічного театру оперети з нагоди відкриття 83-го театрального сезону.

Генеральний директор-художній керівник Національної оперети України, н.а. України Богдан Струтинський  привітав усіх із  виходом з відпусток та розповів про проведені ремонтні роботи, зокрема, оновлену систему кондиціювання у глядацькій залі, фойє та службових приміщеннях. Окремо відмітив звукову та світлову системи, в глядацькій залі з’явилися 4 нові ложі класичного австрійського дизайну. А також зазначив, що новий сезон буде надзвичайно насиченим та плідним і спільними зусиллями ми зможемо внести значний внесок у розвиток театрального мистецтва України, адже за нами майбутнє.  Ми прагнемо створити такий мистецький осередок, який живе творчістю, а люди  змогли відчути комфорт — місце де можна самореалізуватися.

З початку вересня продовжуються репетиції найближчої прем’єри сезону опери-зінгшпіль «Театр у кишені, або Всі ролі зайняті» на музику

В-А. Моцарта, прем‘єра вистави запланована на 6 жовтня.

Паралельно тривають підготовчі роботи  до наступних прем’єр 83-го сезону: мюзиклів  «Ханума» та «Скрипаль на даху», поетичної драми «Маруся Чурай».

Загальні збори завершилися успішно.