Запис авторського проекту Сніжани Єгорової «GOROD S» на Телеканал «Київ».

25.03.2019

Програма вийшла в прямому ефірі 23 березня 2019 року і була присвячена Міжнародному дню театру. Участь у розмові з ведучою взяли: генеральний директор і художній керівник Київського Національного академічного театру Оперети, Заслужений діяч мистецтв України, Народний артист України Богдан Струтинський та головний балетмейстер Національного академічного театру Оперети, Заслужений артист України – Вадим Прокопенко.

Розпочинаючи ефір, Сніжана Єгорова сказала: «Життя – театр, а люди в ньому – актори. І до Міжнародного дня театру, який відзначатимуть 27 березня, ми вирішили поговорити про Київський національний академічний театр оперети. Який, на мій погляд, є унікальним і єдиним у своєму роді в нашій країні. Який, по праву, можна називати театром-новатором».

Ведуча та гості студії говорили про новини і здобутки театру оперети, про зміни і перспективи, про міжнародну співпрацю та прем’єру «Сімейка Аддамсів», що створюється спільно із митцями Каунаського державного музичного театру. Також у інтерв’ю обговорювалась «Кармен-сюїта» – вистава, над якою працював Вадим Прокопенко. Наголошуємо, що найближчий її показ відбудеться 29 березня. Ця дата є одночасно й ювілеєм самого балетмейстера. В цьому році видатному митцеві виповнюється 45 років.

Окрім того, під час інтерв’ю підіймались питання, котрі так чи інакше стосуються фестивалю «Карпатський простір». Він був ініційований Національним театром оперети та особисто генеральним директором-художнім керівником театру Богданом Струтинським. Захід щорічно об’єднує представників творчих, політичних і дипломатичних кіл з різних країн. А з 3 по 5 травня фестиваль вже вчетверте буде проведений в Івано-Франківську. Цьогоріч планується рекордна кількість учасників із 22-х країн. Їх загальна кількість перевищує дві тисячі осіб.