Ювілей Ігоря Поклада в Національній опереті України

01

Ювілей Ігоря Поклада в Національній опереті України

11.12.2016

10 грудня у Національній опереті України відзначали 75-річчя українського композитора Ігоря Поклада. З нагоди ювілею на сцені театру відбувся показ мюзиклу «Таке єврейське щастя» Ігоря Поклада на лібрето за повістю Олександра Каневського «Май нейм із Маня». Відомий письменник, сценарист, автор багатьох повістей Олександр Каневський, який народився у Києві і вважає себе корінним киянином, прибув з-за кордону аби привітати ювіляра.

На ювілейному вечорі були присутні почесні гості — заступник міністра культури України Ростислав Карандєєв, перший заступник директора Департаменту культури Київської міської державної адміністрації Сергій Анжияк, голова Національної спілки театральних діячів України, художній керівник Київського національного академічного театру оперети, н. а. України Богдан Струтинський, поет, драматург, н.а. України Юрій Рибчинський.

Зворушений щирими словами привітань, ювіляр поділився враженнями: «Мене переповнюють емоції! Я не очікував такого прийому! Щиро вдячний театру та його очільнику Богдану Струтинському за свято, подароване мені в цей день!»

Вистава «Таке єврейське щастя» з н.а. України Тамарою Тимошко-Горюшко в ролі славетної Баби Мані, вистава, яка рівно 30 років на сцені Київського національного академічного театру оперети проходить з аншлагом, — стала найприємнішим подарунком для ювіляра і всіх присутніх. Зал аплодував стоячи. БРАВО!