Європа ближче ніж здається!

30.10.2016

Навесні 2017 року організація «Опера Європи», яка включає в себе 166 театрів, планує провести чергову конференцію. Ініціатива Київського національного академічного театру оперети провести конференцію в Києві підтримана керівництвом організації «Опера Європи». З 18 по 20 травня у Києві, зокрема в ТВЗК «Київський національний академічний театр оперети» та ДП «Національний академічний театр опери та балету» зберуться близко 500 делегатів конференції з європейських театрів. Робоча назва конференції: «Мистецтво об’єднує». На конференції висвітлюватимуться проблеми театральної галузі, притаманні театрам і в Україні, і в Європі.

«28 жовтня 2016 року на Конференції «Діалог», яка проходила в Берліні був підписаний лист про наміри проведення Конференції «Мистецтво об’єднує» в Києві», повідомила  директор-розпорядник Національної оперети Олена Циба, яка цього року представляла Київський театр оперети на Конференції  «Діалог» в Берліні.

Художній керівник Національної оперети н.а. України Богдан Струтинський зазначив: «Цей захід сприятиме діалогу між музичними театрами України та  музичними театрами Європи, а сама подія буде важливою та корисною для налагодження та поглиблення зв’язків  загальноєвропейської культурної спільноти».