3Ярошенко Ігор Вікторович закінчив Національну музичну академію України ім. П. І. Чайковського у 2004 році за спеціальністю «Музичне мистецтво» як диригент хору.

У Київському національному академічному театрі оперети працює з серпня 2003 року на посаді хормейстера,  з червня 2011 року – в. о. головного хормейстера, а з липня 2014 року — головного хормейстра.

Талановитий, професійний хормейстер і наполегливий майстер, який не зупиняється на досягнутому, І. Ярошенко постійно підвищує свій професійний рівень та виконавську майстерність, завжди знаходиться в творчому пошуку. Під час постановки вистави «Моя чарівна леді» Ф. Лоу брав активну участь у створенні вистави, а у виставі «Містер Ікс» І. Кальмана як хормейстер-постановник у повній мірі проявив весь свій професіоналізм.

У грудні 2008 року Ігор Вікторович був нагороджений Грамотою Головного управління культури і мистецтв за вагомий внесок у розвиток театральної справи, сумлінну працю, високі професійні здобутки та з нагоди відзначення 100-річчя Першого стаціонарного українського театру.

Хормейстер-постановник вистави «Сорочинський ярмарок». У 2010 році І. Ярошенка як хормейстера-постановника у складі постановчої групи оперети «Сорочинський ярмарок» О. Рябова за М. Гоголем було відзначено премією «Київська пектораль» у номінації «За кращу музичну виставу».

Постійно удосконалюючись і розширюючи рамки своїх творчих можливостей з 2009 року Ігор Ярошенко почав працюватидиригентом. Його перший спектакль у якості диригента — постановника – романтичний мюзикл «Welcome to Ukraine абоПодорож у кохання» (2011 р.) на музику українських композиторів.

У 2011 році Ігоря Вікторовича Ярошенка призначено в.о. головного хормейстера. І глядачі, і критики оцінили по достоїнствуяскраві роботи у якості хормейстера-постановника – «За двома зайцями» В. Ільїна та В. Лукашова (прем`єра – 17 грудня 2011 р.) та «Циганський барон» Й. Штрауса, де І. Ярошенко виступив не тільки як постановник, а й автор обробки для хору народної циганської пісні «Малярка», завдяки якій Ярошенко гомін гучного циганського табору поетично зобразив піснею.

Як диригент-постановник Ігор Ярошенко здійснив поставку дитячого мюзиклу «Острів скарбів» В. Бистрякова (лібрето Д. Черкаського та А. Гарцмана за одноіменним твором Р. Стівенсона), прем`єра якого відбулась 14 грудня 2012 року, а 14 червня 2013 року глядач вперше побачив прем`єру оригінального бродвейського мюзиклу «Цілуй мене, Кет!», в якій Ігор Ярошенко виступив як хормейстер-постановник  яскравих і надскладних хорових сцен. Також як хормейстер-постановник він працював над мюзиклом «Труффальдіно із Бергамо» О. Колкера та є диригентом-постановником і хормейстером-постановником оперети «Мадемуазель Нітуш» Ф. Ерве.