Всі разом!

06.05.2017

1Богдан Струтинський, Євген Нищук, дітки з Івано-Франківщини разом складали з пазлів карту України. На фестивалі великих можливостей, яким став для багатьох учасників «Carpathian Space — 2017» гра об’єднала дітей, діячів культури, працівників соціальної сфери, високопоставлених державних чиновників.

В рамках фестивалю «Карпатький простір» відбувся соціальний проект, в якому брали участь дітки з дитячих будинків Івано-Франківської області. Після перегляду благодійної вистави у музично-драматичному театрі, діти гралися на площі перед театром. Гості фестивалю, серед яких було чимало поважних осіб, теж долучилися до проекту. На благодійному ярмарку, придбавши яскраву та екологічну іграшку, розписану дітками старшого віку, всі бажаючі ставали благодійниками, адже кошти від реалізації організатори фестивалю передали до Міжрегіонального центру соціально-психологічної реабілітації дітей Івано-Франківщини.

«На фестивалі «Карпатський простір» однією із найважливіших наших задач є виявлення власної соціальної відповідальності. Ми зобов’язані привертати увагу громадськості до проблем подальшої соціалізації дітей, які потрапили у складні життєві ситуації чи перебувають на утриманні держави. Ми прагнемо допомагати їм, та разом шукати шляхи їх інтеграції і подальшої адаптації в суспільстві через прекрасне.  Участь таких дітей у нашому фестивалі сприяє створенню єдиного спільного простору — простору єднання та добра і це одна з ключових ідей фестивалю «Карпатський простір»»,— розповів ідеолог і співорганізатор фестивалю, генеральний директор-художній керівник Національної оперети, н. а. України  Богдан Струтинський.