Вітаємо з Днем народження керманича Національної оперети України Богдана Струтинського!

19.07.2021

O_O02904

Сьогодні, 19 липня, театральний діяч, режисер і педагог, керівник Національної оперети України, голова Національної спілки театральних діячів України н. а. України Богдан Струтинський святкує свій День народження!

Він вміє надихати, має дар запалювати вогонь сердець, його приклад дієвості, ефективного менеджменту, потужний творчий потенціал додають людям величезної наснаги, сил та впевненості!

Про таких, як він кажуть: «Людина-Оркестр», а ми говоримо: «Людина-Театр», бо його ім’я незмінно асоціюють з Київським театром оперети. Часто, з непідробним подивом, про нього запитають: «Хіба можливо стільки всього встигати? Як?». Ми відповідаємо: «З натхненням!». А на питання: «У чому ж секрет успіху?» — разом з Богданом Струтинським ми, колектив Національної оперети України, стверджуємо: «У бажанні змінювати цей світ на краще! Мистецтво театру не тільки дарує радість, відкриває нові горизонти, розширює наші можливості пізнання, але ще робить нас всіх трішечки кращими… і щасливішими».

Цього літа, після 17-річної перерви, н. а. України Богдан Струтинський поновлює викладацьку діяльність. Відтепер в альма-матер українського театру, у національному університеті ім.І.Карпенка-Карого є курс Богдана Струтинського, а значить людей, яким під силу рухати мистецтво до зірок, побільшає!

Щиро вітаємо Богдана Дмитровича з Днем народження! Бажаємо наснаги, звершень, щастя, злагоди і мирного неба! Нехай мрії окрилюють, світло осяває життєвий шлях і в усьому допомагає Бог! Міцного здоров’я і довголіття!