VII Міжнародний музичний фестиваль «О-FEST» відбувся у Києві та Бучі

10.06.2019

8 та 9 червня на Київщині лунали звуки грандіозного музичного фестивалю. VII Міжнародний музичний фестиваль «О-FEST» — один із наймасштабніших музичних фестивалів країни. Щороку фестиваль дивує публіку якоюсь родзинкою. 2019 рік не став винятком. 14 учасників з різних країн світу прикрасили фестиваль своєю присутністю та талановитим виконанням світових хітів.

Театральне і музичне міжнародне свято – «О-FEST» 8 червня відкривали у Бучанському міському парку. Натхненник, ідеолог проекту н.а. України Богдан Струтинський разом із гостинним господарем міста Буча, Бучанським міським головою, співорганізатором проекту Анатолієм Федоруком привітали гостей та учасників.

Уперше фестиваль, ініційований Національною оперетою України відбувся у 2013 році. Сьомий рік поспіль Київський театр оперети та Бучанська міська рада є співорганізаторами події, якою захоплюються, пишаються і з нетерпінням очікують шанувальники мистецтва. Цьогорічний Міжнародний музичний фестиваль «О-FEST» розпочався урочистою програмою ансамблю барабанщиць.

Перший день «О-FEST» зібрав чимало учасників. Атмосферний фестиваль вишукано розташувався на алеях Бучанського парку, де в цей день зустрілися художники, артисти, музиканти, поети, юні таланти та знаменитості. Всіх гостей дивували, пригощали, розважали і надихали. Цілий день на алеях парку звучала музика, пісні, поезія. Кулінарні презентації грузинської кухні, східної кухні та солодощів проходили у парковому кафе.

Мрійлива та затишна атмосфера панувала на Арт-локації фестивалю «О-FEST». У парку розташувалися виставки живопису. Сучасні проекти представили українські художники з живопису та різьбі по дереву.

Для дітей на Міжнародному музичному фестивалі «О-FEST» діяла широка програма майстер-класів, квестів, шоу. На танцювально-розважальній сцені «Fun-Stage» юні таланти представляли свої творчі досягнення.

Прес-конференція фестивалю, яка проходила у літньому театрі Бучанського парку, зібрала чималу кількість представників преси. Генеральний директор-художній керівник Національної оперети, співорганізатор фестивалю н.а. України Богдан Струтинський зазначив, що фестиваль «О-FEST» – це справжній український хіт, це про високе мистецтво, яке стає популярним, про обмін досвідом, традиціями та позитивною енергією. Із журналістами також спілкувалися заступник директора Департаменту культури КМДА Микола Шуляк, співорганізатор фестивалю, Бучанський міський голова Анатолій Федорук, головний хормейстер Національної оперети, диригент-постановник концертів фестивалю з.д.м. Ігор Ярошенко і балетмейстер-постановник фестивалю з.а. України Вадим Прокопенко.

Міжнародний Гранд-концерт за участю вокалістів провідних театрів з Азербайджану, Білорусі, Болгарії, Грузії, Ірану, Казахстану, Китаю, Литви, Молдови, Об’єднаних Арабських Еміратів, Польщі, Румунії, Узбекистану та України з аншлагом відбувся у літньому театрі Бучанського парку. В фіналі концерту прозвучала знаменита пісня В. Івасюка «Червона рута», яку виконали всі учасники Гранд-концерту «О-FEST». Співаки з п’ятнадцяти країн світу заспівали у фіналі концерту українською мовою!

Другий день фестивалю проходив у Києві. На сцені біля Арки дружби відбулось урочисте відкриття VII Міжнародного музичного фестивалю «О-FEST», після чого розпочався святковий концерт. У концерті брали участь колективи різних мистецьких напрямків. Піднесену святкову атмосферу створили популярні композиції у виконанні Джазового оркестру Київської муніципальної академії музики ім. Р.Глієра.

Протягом дня біля будівлі Національної оперети діяла експозиція Арт-локації фестивалю «О-FEST», на якій був представлений проект «Wood Art Object», street-art імпровізації, інтерактивні фотозони, виступ DJ Operetta, а також виступи солістів Національної оперети України.

Гостей фестивалю організатори вітали на червоній доріжці! На локації біля Київського театру оперети урочистою ходою ансамблю барабанщиць ознаменували Гранд-концерт фестивалю, який о 19:00 розпочався у Національній опереті України і став заключним акордом фестивалю «О-FEST». У грандіозному концерті за участю вокалістів з п’ятнадцяти країн світу звучали мелодії Дж.Верді, Ф.Лоу, Г.Канчелі, М.Дунаєвсього, щирі українські пісні і неперевершені арії з оперет, І.Кальмана, У.Гаджибекова та інших. Грандіозна програма концерту, у якій поєднані класика і сучасність, оперета, опера, мюзикл, автентична інструментальна музика і прекрасні сучасні пісні – вражає і захоплює. Унікальний концерт класичної музики на сцені Національної оперети надзвичайно ефектно завершив VII Міжнародний музичний  фестиваль «О-FEST».

«О-FEST» об‘єднає світ музикою!

Режисер-постановник концерту, ідеолог, натхненник та співорганізатор фестивалю «О-FEST» – н.а. України Богдан Струтинський.