«ВЕЧІР МЮЗИКЛУ» — концерт, який став брендом №1!

29.10.2017

27 та 28 жовтня Національна оперета України здригалася від овацій глядачів, адже відбувся  «Вечір мюзиклу»  –  концерт, який став брендом №1!

Два феєричних вечора  стали справжньою сенсацією в житті столиці.  На сцені її величності Оперети звучали пісні англійською, українською, французькою, та італійською мовами.

Колектив театру підготував надзвичайно насичену концертну програму, у якій глядач  потрапив у чарівний світ перевтілень та побачив найвідоміших персонажів з легендарних американських та європейських мюзиклів Дж. Кандера «Кабаре», Р. Коччанте «Нотр-Дам де Парі», Е.Л. Веббера «Привид Опери», К. Портера «Цілуй мене, Кет», Дж. Кандера «Чикаго», Ф. Вайлдхорна «Джекілл і Хайд» та ін. Цьогоріч, серед прем’єрних номерів презентували пісню Джина «Принц Алі» і дует Аладдіна і Жасмін із популярного сучасного мюзиклу А. Менкена «Алладін»,- зазначив диригент-постановник концерту Сергій Дідок.

Ми дякуємо нашим глядачам за підтримку та емоції – саме вони заряджають нас на нові постановки! Ваші оплески — найкраща похвала для нас!

 

Режисер-постановник та балетмейстер-постановник — з. а. України Вадим Прокопенко
Диригент-постановник – Сергій Дідок
Хормейстер-постановник – з. д. м. України Ігор Ярошенко
Диригенти концерту – з. а. України Оксана Мадараш, з. д. м. України Ігор Ярошенко,
Сергій Нестерук