В івано-франківському парку встановлюють скульптури, створені в рамках фестивалю «Carpathian Space».

03.05.2017

mifichВ Івано-Франківську триває І Всеукраїнський симпозіум сучасної ландшафтної скульптури «МІФОЛОГЕМИ ПРОСТОРУ МІСТА», який нещодавно розпочався в рамках фестивалю «Карпатський простір». Українські скульптори, які працювали над створенням композицій з середини квітня тепер готові представити свої роботи.

На етапі підготовки до урочистого відкриття Парку скульптур у міському парку Адама Міцкевича до Івано Франківська прибув н.а. України Богдан Струтинський, який є натхненником і автором ідеї проведення фестивалю «Карпатський простір».  Він особисто був присутній в момент встановлення скульптур на локації Sculpture SPACE.

«В Івано-Франківську це  перший скульптурний форум. Сьогодні ми повертаємо у Франківськ традицію скульптурного мистецтва»,  — зазначив Богдан Струтинський і закликав франківців створювати європейську країну в своєму краї.

Улюблений франківцями острівець відпочинку в центрі міста відтепер буде прикрашений справжніми творами мистецтва. Урочисте відкриття Парку скульптур відбудеться 5 травня о 12:30.