Участь керманича Національної оперети України Богдана Струтинського у прес-конференції щодо культурних подій весняного сезону 2018 року за підтримки посольства Угорщини в Україні.

23.01.2018

22 січня у Домі освіти та культури «Майстер Клас» відбулася прес-конференція щодо культурних подій весняного сезону 2018 року за підтримки посольства Угорщини в Україні.

Під час зустрічі генеральний директор-художній керівник театру оперети, н.а. України Богдан Струтинський привітав усіх присутніх із Днем Соборності України, подякував пану Послу Ерно Кешкеню за співпрацю, привітавши представників Угорщини із Днем Угорської культури, що також відзначається 22 січня та зазначив, що 20 квітня цього року, вже вп’яте, відбудеться Міжнародний проект – концерт «Угорської музики» за участі солістів двох театрів. У програмі вічна і прекрасна музика з оперет Імре Кальмана, Ференца Легара, твори Віктора Якобі, Роберта Штольца та інші.

Також Богдан Струтинський представив пресі масштабний міжнародний фестивальний проект, що реалізується Національною оперетою України за підтримки державних та дипломатичних установ, у числі яких і Посольство Угорщини в Україні. Міжнародний мистецький фестиваль «Carpathian Space» 4,5 та 6 травня 2018 року проходитиме у Івано-Франківську.

В рамках фестивалю цього року пройде великий міжнародний форум освітян, на якому будуть присутні фахівці з багатьох країн світу, також діятимуть численні мистецькі локації на яких культурні діячі, дипломати, представники творчих професій більше ніж з десяти країн Карпатського регіону (і не тільки!) доводитимуть, що мистецтво єднає людей краще, ніж будь-які політичні акції.

Спільні із угорцями культурні проекти весни 2018 року представляли проректор Національної музичної академії імені Петра Чайковського Леся Олійник та генеральний продюсер міжнародного джазового фестивалю «Єдність» Сергій Грабар, а по завершенні прес-конференції, музиканти з Угорщини Йожеф Терека та Гергея Тота дивували присутніх виконанням угорської та української музики на старовинному угорському інструменті Tárogató.