Творчий вечір Євгена Доги відбувся за участю солістів Національної оперети України

01.03.2021

Превю

Сьогодні, 1 березня, видатний композитор Євген Дога відзначає 84-річчя. З цієї нагоди 27 та 28 лютого у великому концертному залі Freedom Hall відбулися творчі вечори «Євген Дога. Король вальсу», в яких взяли участь солісти Національної оперети України.

Вокальними номерами присутніх зачаровували: народний артист України Сергій Авдєєв, заслужені артистки України Олена Арбузова, Валерія Туліс, Ірина Беспалова-Примак, Любов Доброноженко та Віталій Іванов. За фортепіано була Анастасія Лук’яненко, а за диригентським пультом – Сергій Нестерук.

«Душевну і теплу атмосферу наповнювали відомі твори геніального Маестро: від вальсів, які написані на вірші українській поетів спеціально для концерту, відомих творів до фантастичного вальсу, який увійшов до чотирьох найкращих музичних шедеврів за останні десятиліття за версією ЮНЕСКО з фільму «Мій ласкавий і ніжний звір», – поділилась враженнями комерційна директорка Національної оперети України Оксана Когут.

Зазначимо, що Євген Дога – композитор, творчістю якого захоплюються кілька поколінь любителів музики. Його вальс, написаний до кінофільму «Мій ласкавий та ніжний звір», увійшов у список найкращих вальсів світу поряд із вальсами Штрауса, Шопена, Чайковського, Рота, Легара, Шостаковича. Євген Дога створив музику для багатьох кінофільмів, сотень спектаклів та радіовистав…

У творчих вечорах прозвучали улюблені мільйонами твори і найновіші композиції Маестро.