Театрально-видовищний заклад культури «Київський національний академічний театр оперети» оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

— артист балету вищої категорії – одна одиниця 

 

Кваліфікаційні вимоги до кандидатів:

 

повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст) та підвищення кваліфікації; стаж роботи за професією артиста балету першої категорії не менше 3 років.

 

— артист балету першої категорії – дві одиниці 

 

Кваліфікаційні вимоги до кандидатів:

 

повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр) та підвищення кваліфікації; для магістра – без вимог до стажу роботи, спеціаліста – стаж роботи за професією артиста балету другої категорії не менше 2 років, бакалавра – не менше 3 років.

 

Спеціальні кваліфікаційні вимоги: професійна майстерність; яскраві музичні, хореографічні і сценічні здібності; виконання перших і других партій в балетах, значних сольних і групових танцювальних номерів в оперетах і мюзиклах, технічно складних номерів у виставах усіх жанрів; в окремих випадках — виконання провідних партій в балетах.

 

Конкурсна програма:

хореографічна композиція на 2-3 хвилини в класичному або сучасному стилі.

 

Перелік документів, які необхідно подати для участі в конкурсі:

 

  1. Заява про участь у конкурсі, написана власноруч у довільній формі, із зазначенням поштової адреси та засобів зв’язку із претендентом.
  2. Особовий листок з обліку кадрів, заповнений в установленому порядку, з вклеєною фотокарткою.
  3. Копія документу, що посвідчує особу.
  4. Копія трудової книжки.
  5. Копія документа про освіту за відповідною спеціальністю.
  6. Творче резюме, портфоліо.

 

Претенденти на участь у конкурсі мають право подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (копії документів про підвищення кваліфікації, присвоєння наукового ступеня або вченого звання, почесного звання, характеристики, рекомендації, публікації, інформаційні матеріали про творчі досягнення за останні три роки, список постановок, відомості про державні нагороди, лауреатство у конкурсах, фестивалях, рецензії, відгуки, записи вистав, концертів тощо).

 

Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент.

 

Заяви про участь у конкурсі та інші необхідні документи приймаються за адресою: м. Київ-150, вул. Велика Васильківська (Червоноармійська), 53/3 відділ кадрів з 1100 до 1300 та з 1400 до 1700 понеділок — п’ятниця.

Тел. для довідок: (044) 289-76-12 (Світлана Василівна)

факс: (044) 287-14-80, e-mail: opereta@ukr.net (з поміткою “Конкурс»).

 

Документи приймаються з 07 вересня по 01 жовтня 2018 року.

 

 

Дата проведення конкурсу – 04 жовтня 2018 року

 

Місце проведення конкурсу: Київський національний академічний театр оперети, м. Київ, вул. Велика Васильківська (Червоноармійська), 53/3.

 

Оформлені неналежним чином документи до розгляду не приймаються.

Витрати на проїзд та проживання – за рахунок претендентів.

ТВЗК «Київський національний академічний театр оперети» переможців конкурсу житлом не забезпечує.