Прем’єра. «Переміщення/Motion».

01

Прем’єра. «Переміщення/Motion».

09.02.2017

Вперше в Україні на сцені національного театру відбувся потужний творчий експеримент — поставлена брейкінг-вистава.

Для художнього керівника Національної оперети, н.а. України Богдана Струтинського співпраця театру із Французьким культурним інститутом вже стала доброю традицією. Цього разу спільна постановка є сміливим експериментом як для театру, так і для французької сторони.

Молодіжний проект за участю виконавців брейкінгу B-boys & B-girls з різних регіонів України можна назвати унікальним і символічним: мистецтво єднає Україну і світ. Танцюристи з Миколаєва, Харкова, Дніпра, Донецька, Запоріжжя, Києва і Браїм Бушелагем із Франції на сцені Національної оперети виражають пластикою почуття, інформаційний потік, рух… Кожен глядач відчує у цій постановці щось своє, але враження у всіх будуть незабутніми! «Motion» (переміщення, рух) спричинені «emotion» (відчуттями, емоціями) самих виконавців. Музику для балету написав музикант із Києва R.roo (Андрій Симонович).

Напередодні прем’єри, після генеральної репетиції вистави, під час зустрічі з пресою Радник із питань культури та співробітництва Посольства Франції в Україні, директор Французького інституту в Україні Паскаль Славінські подякував художньому керівнику Національної оперети н.а. України Богдану Струтинському за можливість плідно і ефективно співпрацювати із українським театром.  Хореограф-постановник вистави Браїм Бушелагем, який з натхненням створював посановку разом із українськими виконавцями, сказав: «Коли ми граємо цю виставу, нам здається, що час просто летить. Таке відчуття, що вона триває лише пів-години».

9 лютого прем’єра пройшла з великим аншлагом! Дійсно, час сплинув як одна мить!