Прем’єра мюзиклу «Ханума» зірвала шквал овацій!

13.11.2017

10 та 11 листопада 2017 року стали культовими датами й назавжди закарбуються в пам’яті столичної публіки. Адже в театрі оперети відбулася прем’єра мюзиклу «Ханума» — прем’єра, яку з нетерпінням очікувала багаточисельна аудиторія театру !

«ХАНУМА» — веселий, легкий мюзикл на дві дії за п’єсою  Авксентія Цагарелі на музику Гії Канчелі.

Чарівний вечір 10 листопада розпочався з прес-конференції, на якій були присутні представники ЗМІ та критики. Серед спікерів: керівник Національної оперети України, н.а. України Богдан Струтинський, режисер-постановник вистави, художній керівник Тбіліського державного драматичного театру імені С. Ахметелі Іраклі Гогія, балетмейстер-постановник – Гія Марганія, художник-постановник, художник з костюмів – Маріка Кватчадзе, диригент-постановник,  з. д. м. України Ігор Ярошенко.

«Для мене було дуже важливо, що саме люди, які виросли в цій культурі, які енергетично ввібрали її — поставили цей спектакль в театрі оперети», — зазначив керманич Національної оперети Богдан Струтинський.

За словами Ігоря Ярошенка,  музичний матеріал вистави має різні жанри. «Грузинський романс, старовинна грузинська музика і танці – складові цього мюзиклу. Я вважаю, що «Ханума» є стратегічно важливою для зміцнення культурних зв’язків між Україною та Грузією» — розповів диригент-постановник.

«Нашим завданням було, зробити таким чином, аби актори гарною українською мовою зіграли справжній  грузинський характер», — підкреслив Іраклій Гогія.

У правому фойє театру глядачів зустрічали традиційними грузинськими танцями та фотозоною, де всі бажаючі могли відчути себе у ролі свахи Кабато і нареченого Коте.

Доречі, на прем’єрі вистави був присутній Сандро Канчелі — син Гії Канчелі. Сандро в свою чергу був вражений тонкощами постановки під керівництвом Іраклі Гогія та грою артистів театру.

Роль головної героїні виконували заслужені артистки України: 10 листопада Ганна Довбня та 11 листопада Любов Доброноженко.

Два чарівних, колоритних вечори закінчилися гіпераншлагом! Дійсно, бажаючих долучитися до прекрасного та насолодитися грузинським колоритом було набагато більше, ніж місць в залі. Овації і ще раз овації. Глядачі не хотіли відпускати героїв мюзиклу ще дуже довго. Колектив Національної оперети України разом з творчою групою  виходили на поклон незліченну кількість разів!

Це тільки початок! Ми будемо дивувати Вас знову і знову!Ми чекаємо наших глядачів на прем’єрних показах мюзиклу «Ханума» у грудні!