Прем’єра комічної опери «Дзвіночок» Гаетано Доніцетті

01

Прем’єра комічної опери «Дзвіночок» Гаетано Доніцетті

25.02.2017

За день до прем’єри у Національній опереті презентували пресі комічну оперу «Дзвіночок» Гаетано Доніцетті, показ якої з аншлагом пройшов 24 та 25 лютого на камерній сцені театру.

Художній керівник Національної оперети, н.а. України Богдан Струтинський розповів журналістам про те, що давно обрав комічну оперу «Дзвіночок» для репертуару театру. Рішення ж про реалізацію постановки, було прийняте завдяки тому, що молодий режисер Віталій Пальчиков зацікавив керівника своєю концепцією.

Під час зустрічі із представниками ЗМІ, художній керівник театру і режисер постановки зробили особливий акцент на тому, що зі сцени Національної оперети прозвучить оригінальний твір композитора. Лібрето, написане самим Доніцетті, вперше виконуватиметься у перекладі на українську мову артистами столичного театру оперети.

Диригент-постановник комічної опери з.а.України Оксана Мадараш відзначила яскравість, емоційність музичного матеріалу твору, в якому, за словами диригента, прописаний навіть плач малечі. Художниця Марія Грабченко говорила про художнє трактування і висловила надію, що глядачам сподобається рішення твору.